Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc wracajmy do domu - powiedziałem i tepam nas do domu i kładę Twi w naszym łóżku. Całuje ją na dobranoc i wychodzę... po jutrze jest właśnie Wigilia i myślę, czy uda się wtedy już zakończyć tą sprawę. Dla tego jej węża... i następnego co za niedługo dojdzie kupuje Terrarium i potrzebne do niego rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem... bo Lucy lubi wszystko monitorować, co też niestety przechodzi na mnie... że, ty masz ją na celowniku tak jak Rarity niedawno. I powiem ci coś... masz naprawdę bardzo wysokie szanse... w tym samym wieku... u niej w wyglądzie, i te same zainteresowania jak ostatnio mówiłeś... też czyta dużo komiksów... więc, jak będziesz potrzebował pomocy... to wiedz mi, ja z Lucy spikne każdego... jak chcesz pomocy oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawdzam ile będzie gości na Kolacji Wigilijnej... wszystkim kupiłem prezenty i rozmieściłem miejsca. Powinni być...

1) Moja rodzina tutaj (Lucy, Luna, Twi, Rarity, Milly, Deli, Lily, Bolt, Fire, BlackJack i Aliego [Tak nazwaliśmy dziecko Rarity])

2) Daisy i Spike (Z DOPISKIEM ZASTANOWIĄ SIĘ)

3) Moja rodzina... ta pierwsza (Mama, Tata, Braciszek i jego Rumuńska Klacz... )

Sprawdzam czy kogoś tam dopisano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...