Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

I teraz masz wybory. Ilość jaj, do tego czas inkubacji. Najkrótszy (najboleśniejszy) to pięć dni, a najdłuższy (najłagodniejszy) to dwa tygodnie. Twi zamruczała, opadając bezwładnie na łóżko i spojrzała na ciebie z uśmiechem. Wait... To ty umiesz jaja składać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podchodzę do Lucy - Więc... jak chcesz, to twoja teraz kolej - powiedziałem do niej z uśmiechem. Z każdą jestem z jakiegoś powodu. Wszystkie kocham. Ale u każdej z nich były inne cechy...

Luna - No cóż... religijna przywódczyni... i jako jedna z niewielu we mnie wierzyła.

Lucy - Dosłownie połączeni, wie o czym myślę, a ja o czym ona myśli. Poza tym, to mały powód ale jak by to Capo powiedział "Seksowna jak diabli"

Twi - mądra, piękna... podczas mojego postradania zmysłów w Canterlocie, uspokoiła mnie.

Rarity - Tak samo jak u Lucy ostatnie... lecz troszeczkę mniej, bo ona nie ma dostępu do mojej głowy jak Lucy. Przyjemnie mi się z nią spędza czas i mamy parę wspólnych upodobać. Nienawidzę pająków... pikuś Lily w piwnicy mnie przeraża wciąż...

Milly - Ona... ona to skarb... znam ją najdłużej, i ma cechy całej reszty. Choć wszystkie są równe dla mnie... nie mam ulubienic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...