Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Dasz radę... Rozmawiałem z Cloudi niedawno... ona tęskni, i ma nadzieje, że wrócisz odmieniony... Brown też. Pomyśl o Cloudi i o twojej córce... boże wciąż nie wierze, że ta choroba Nimfomanizmem zwana, dała ci to dziecko. Tak czy siak, one liczą na to, że będziesz zdrowy. Skoro nie chcesz zrobić tego dla siebie... to zrób to dla Cloudi i Brown.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kurwa nadzieje, że prezenty się spodobają. Z Lucy niezliczone godziny siedzieliśmy w Centrum Handlowym by były perfekcyjne. Tak czy siak, podchodzę do byle jakiego prezentu (Naprawdę to podchodzę do prezentu Beaka) i podnoszę go. Następnie podaje go Gryfkowi.

- Twój jest pierwszy... czyń honory - powiedziałem z uśmiechem. To ten Mały zestaw, który małym nie jest... spore pudło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na kolacji wigilijnej ma miejsce koło mnie. Łapię ją w locie i przytulam mocno. Następnie ją odkładam i pozwalam przejść do reszty rodzeństwa. Podchodzę do prezentu Bolta... i tu jest najmniejszy.

- Bolt. Twój prezent to tylko kartka... ale słuchaj dalej. Kończysz w tym roku szkołę, i podzwoniłem gdzie trzeba... przeczytaj - powiedziałem i podałem mu... zaproszenie do szkoły gastronomicznej. Najlepszej w Kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie ma za co - powiedziałem. Następne dwa prezenty są dla Trujki niemowląt (Fire, Blackjack i Ali) czyli kolorowanki i tego typu. Następnie biorę prezenty dla Twi i wręczam jej. Książki... od jej ulubionej autorki... przed wydaniem... chciała pożyczkę? TO musi coś dać w zamian. Wśród książek jest tam album ze wszystkimi naszymi chwilami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma być Lucy. Biorę prezent i podchodzę. - Drugi prezent... dostaniesz później. Teraz masz ten - powiedziałem i wręczyłem jej prezent w postaci... nowego stroju kompielowego, różowego jak lubi. I figurkę przedstawiającą koloseum w Rzymie. Nieopodal tego koloseum jest warsztat gdzie została stworzona Lucy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały prezenty dla moich rodziców, Brata, Lyry (Tej pierdolnoej złodziejki silników...) Spika i Daisy. Ale ich niema zostały jeszcze Luna i Milly. Więc idę po prezent dla Luny. Wręczam ten prezent jej, w postaci... nazwy statku który AperFuture wybudowanego do walki z Afrą, i kartką na której jest napisane, że jeśli chce... może dostać coś do władania, bo wiem, że ostatnio się żaliła o to, że nie ma co robić a jest księżniczką... dobra, nie mówiła, ale widzę to.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... ok. Podchodzę do niej. Ona kocha broń... wszystko czym można zabić. Karabiny, noże, maczety, granatniki, Kondomy... nie żartuje, opowiadała to kilka razy. Więc podchodzę do niej z pudłem i podaje jej walizkę z najnowszym karabinem Snajperskim... z opcją zabijania wroga przez grube ściany (Kochane AperFuture zerznęło tym razem Desing i opcje z Black Ops 2). Zauważam Lunę.

- Coś się stało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...