Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Zaczęła się gra. Pac, pac, pac, pac, pac... No co, ja tenisa nie lubię! Badminton jest nawet fajny... Czy jak to się pisze. W każdym razie, z początku wychodziło, że ty wygrasz, ale wkrótce po zaczęciu gry Twilight zaczęła masowo zdobywać punkty. W końcu ona wygrała. Deli siedzi na różowej, napompowanej foczce, jej zabawce do basenu. Jest większa od niej, więc moknie jej tylko końcówka ogona. Deli chyba drzemie... Wygrzewa się w słoneczku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Telepata to Człowiek... ostatnimi czasami nawet parę kucy się znalazło ze związków Człowiek-Kuc. Wracając. Telepaci do istoty o zdolnościach intelektualnych o ponadprzeciętnej normie. ZAWSZE i TYLKO można je odziedziczyć po jednym z rodziców. Telepaci są najrzadszą grupą i są lepsi od innych w zajęciach intelektualnych, jak ty. Jesteś Telepatką, umiesz przewidzieć przyszłość jak każdy telepata, i niektóre twoje zachowania są wynikiem tej zdolności. Zamiłowanie do Kukiełek... lubisz to, bo to u ciebie jest przewodnik, czyli to co ci daje możliwość patrzenia w przyszłość. Każdy Telepata dogada się z innym nie ważne jaki jest... potwierdzone słowa, że "Każdy Telepata, To Jedna Rodzina". Telepaci potem mogą pójść do stanowisk Państwowych, Wojskowych i innych do których jest wymagany intelekt. Widziałem, że ci Matma idzie na 4... 5... ale dla tego, że nie rozwijaliśmy twoich zdolności... w Szkole Telepatów, nauczyła byś kontrolować te zdolności i mogła byś wykorzystywać je kiedy tylko chcesz... jednak ty decydujesz o swojej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ... W Equestrii. W Federacji Telepaci już tak się sprawili, że wież mi... może nie są hiper sławni, ale przyjaciół mają. W Equestrii, Telepaci raczej nie są dobrze kojarzeni, gdyż magia jest wiązana z jednorożcami, a Ogierek Pegaza, który nagle umie korzystać z Telekinezy, to już jest dla nich coś do nienawidzenia. TO też się obiło na Federacji, gdyż Equestria nas o to obwinia. W Federacji nikt cię nigdy nie bił, ani nie dokuczał, widziałaś to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rodzice mnie poprą... tak czy siak, idę zająć się Lamarrem. Ostatnio jest w nie w sosie... a ja jestem zkołowany, bo jest okres godowy a takie symptomy mają samice... czyżbym miał samicę HeadCraba? Tak więc idę zając się Lamarrem bo ostatnio robi się jak Deli... przymila się do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...