Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc jak przyjdzie Dyrektorka, bo też chyba będzie to zaczynam przedstawiać dowody na to, że Lily nie jest tutaj jedynie winna. Podchodzę do woźnego, który dla mnie operował kamerami, i pokazuje im nagranie które udowadnia, że to nie Lily zaczęła bójkę, tylko te dwa ogiery atakując moją córkę... której wygląd też jest dowodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest zbyt agresywna, ponieważ wasze dzieci wciąż dokuczają, biją i nie dają żyć Delicate. Nie tylko te ogiery są winne. Od czasu zamontowania monitoringu, uzbierała się u mnie nie mała kolekcja kiedy to dzieciaki dokuczały albo biły moją córkę. Mogę je pokazać... Lily robiła wszystko by obronić córkę, lecz wasze dzieciaki wciąż dokuczały Deli... upomnienia nic nie dawały, wasze dzieciaki wciąż nie dawały żyć mojej córce... - powiedziałem. Kiedyś mówiłem Deli, że w takich sytuacjach gram na emocjach innych, i by wtedy też udawała strasznie przybitą... przyda się jej w polityce jak zechce pójść do Szkoły Telepatów, bo jak ma coś po mnie... to będzie dobrym politykiem. - ... Deli nie jednokrotnie przychodziła z płaczem, a ja potem musiałem rozwiązywać sprawy jej dręczycieli do których zalicza się 99% uczniów. Jedynie rodzeństwo i Storm nie dokuczają jej. Lily już w domu dostała karę i potem ją wysyłamy do szkoły wojskowej by się nauczyła dyscypliny - dodałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przed ich wyjściem dziękuje za spędzony czas. Następnie żegnam się z dyrektorką i idę do domu. Po wejściu mówię.

- Widziałaś Tatusia w akcji. Twoja Babcia Papillon nauczyła mnie tej sztuczki. Na każdego jest sposób, i nawet łatwo go znaleźć. Ale dzięki temu twoja siostra nie wyleci ze szkoły - powiedziałem i idziemy do Lily... patrzę co robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...