Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Same eleganckie Dania które pasują do eleganckiej klaczy. Rarity cała jest elegancka... z wyjątkiem stosunku... wtedy to nie Rarity. To coś innego. Uprzejma dama nie wytrzymała by tyle... i tak mocno. Poza tym... wiem, nazwiecie mnie psycholem... ale trochę mnie to kręci, że woli Taki stosunek. Wygląda tak pięknie... znaczy, zawsze wygląda pięknie... nawet w błocie... pajęczynie... eee... może już skończę gadać. Tak więc eleganckie dania. Wyciągam z dupy (Przeniośnia) winno i nalewam dla Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bo widzę, że niekiedy myślisz, że jesteś z nami przez to... wiesz. Nie wiń mnie... Lucy powiedziała. Posprawdzałem trochę i okazało się... że... w tobie zakochałem się... parę minut później od spotkania naszego. Tak samo było z Twi... - powiedziałem. Do prawdy, tak było też z Lucy (NIE ZA CZASÓW LUCKA ZBOCZEŃCY!) i Lunę. Jeśli chodzi o Mily... był pewien incydent o którym wolę nie mówić. Za bardzo wstydliwy. Biorę Rarity na kolana by była odwrócona we mnie - Też to, że poszedłem po ciebie do Manehattanu... chciałem być Ryczerzem... który ratuje piękną damę z opresji - całuje ją czule. Potem spoglądam... ciekawe od kiedy ona to czuje do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...