Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Chrysalis jest wyraźnie wkurzona.

- Nie ty jesteś przeklęty, a te ząbki, a mój lud nie wytrzyma ANI. CHWILI. DŁUŻEJ! - wyrzuciła z siebie. - To zaczyna wychodzić z rzek w całej Changei! A ja co? Siedzę tu i czekam aż ty skończysz zbierać muszelki!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie jestem wkurzony... - Poszedłem po pomoc, do istot które już kiedyś pokonały te istoty. Jeśli ci się nie podoba, to droga wolna... wskrzeszałem cię, tylko dla mojej matki, i gdyby chodziło o mnie, to bym twoje zwłoki wyrzucił Arachnidą na pożarcie, a to co by z tego zostało rzuciłbym na słońce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapakowaliście się do rydwanu i ruszyliście. Rydwan ciągnął wielki jaszczur, ciemnozielony niby smok ale bes skrzydeł. Po wyjeździe z Metamorphii minęliście lasy i szybko wjechaliście do jakiegoś miasteczka. Nagle przed jaszczura wskoczył mały źrebak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czekajcie - powiedziałem po czym podchodzę do wody... ale nie tak by zostać narażony... jak co mam w gotowości broń. Nasłuchuje starając się zlokalizować te stwory... jak z pułapką się udało... to może je zlokalizuje. Jak zlokalizuje... to tam strzelam, by oczyścić strefę... a Ci co mają skrzydła, niech zajmą się ewakuacją dzieciaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszysz jakieś niezrozumiałe szepty. Zauważyłeś, jak coś wynurza się z wody i wychodzi na ląd. Przypominało to kształtem kucyka. Było pokryte łuskami, miało wysoki grzebień zamiast grzywy. Nie miało źrenic, ani tęczówki. SMa biel. Zamiast tylnych kopyt miało rekinie ogony. Stwór otworzył paszczę i ryknął, pokazując rzędy trójkątnych zębów. Wait... Zęby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwa się tobą zainteresowały. Reszta rzuciła się na łatwiejszy łup. Jednego zabiłeś, ale drugi wgryzł ci się w ramię. Czułeś, jak rana pali. A dalej stwór pociągnął pod wodę rzucającego się przedszkolaka. Mama już nie zobaczy syna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...