Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Wciąz jednak wierzę, że jest tam jakaś cząstka nadziei... dlatego cię tu prowadzę - powiedziałem i stajemy w sali. Biorę łuk i jej pokazuje. Łuk w blasku pochodni błyszczy swoim kryształowym odbiciem.

- Zrobiłem ten łuk dla ciebie. Jeśli jednak zginę... złożyłem Cienistą Przysięgę. Ty jesteś posiadaczką tego łuku, więc po śmierci, moja dusza nie pójdzie do Krainy Wiecznej Nocy, ale do tego łuku. Jako Cień... będę twoim cienistym strażnikiem i będę dbać o twoje zdrowie... i o zdrowie rodziny. Przysięgę złożyłem... wystarczy, że przyjmiesz łuk...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, grę wstępną, nazywasz powolne i chichę odpinanie spodni, by nagle ją upuścić tak by spadała na moje członki, które by miały wnią wejść... to tak, to gra wstępna. Więc, chwytam ją za zad i zaczynam tam masować, niezauważalnie ją podnosze i używam magi by wydostać moje wiadomo co, jak już będzie wszystko gotowe... to z impetem nabijam ją na moje członki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziła nas... ach mój mały szpieg - Pewnie ci się przesłyszało skarbie... - powiedziałem tuląc ją już w łóżku... wycieram jej łzy - No już... bądź dzielną klaczą... jesteś już prawie, dorosła. Ach, jak wy szybko rośniecie. A mi się zdawało, że jeszcze wczoraj zmieniałem ci pieluchy, i karmiłem kaszką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...