Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Całuje je obydwie... - To poczekajcie... zaraz wam przyniosę - powiedziałem i idę zrobić śniadanie, kanapki z serem i sałatą (dla mnie jeszcze szynka) i przynoszę nam do łóżka. Oddzielam swoją ilość od ich ilośći. Kładę się spowrotem i mówiąc - Smacznego, moje księżniczki - zaczynam elegancko Wpierdalać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chichoczę... na widok Deli - Mi tam pasuje, kochanie. Shymin podała mi lokalizacje plaży... Na tej wyspie... woda tak przeźroczysta, że widzisz dół ponad 15 metrów. Piasek tak czysty, że aż nie ma prawa istnieć... nikogo tam nigdy nie było, i nie będzie... prócz nas. Możemy całą rodziną się tam udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze... zbierajcie się. Może ta "Krystaliczna Woda" pomoże mi z tą ręką. I kto wie... może Shymin tam będzie, bo mówi, że lubi się tam opalać - powiedziałem i ruszyłem przygotować rodzinkę... na wszelki wypadek, ja biorę broń (co pewnie zrobi też, Milly i Lilly) dla bezpieczeństwa. Chyba, że Twi zacznie nas obmacywać w poszukiwaniu broni... biorę swój rewolwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy. Po wejściu na plaże, trzymam się blisko Milly i z nią gawędzę. Jak dojdziemy, wsadzam jej rękę pomiędzy piersi i sprawdzam co przemyciła. TO JEJ ZAUFANY SCHOWEK... bo zdążyła już wyrobić renomę, że BARDZO mocno bije jak się tam dotknie... oczywiście ja mam zezwolenie... chyba. Tak czy siak, sprawdzam co wzięła, BO NIE BĘDZIE TO MILLY jak nie weźmie czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...