Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Cudownie... jej mięciutkie futerko, jakie milutkie. Całuje ją w usta a potem po oglądaniu księżyca wtuleni, wstajemy i idziemy do sypialni. Nigdy nie zapomnę wkurwienia Celesti jak się dowiedziała, że chajtam się z jej siostrą. A rodzice Twi nie mieli nic przeciwko. Oto wytłumaczenia:

Luna: Małżeństwo Polityczne

Rarity: Brak wyboru, bo wiedzą co się stało.

Lucy: Efekt uboczny włóczni, spowodowany przez nich... papierek rozwodowy. Nie mieli wyboru, bo ojciec Twi dowiedział się, jaka jest Lucy.

Milly: Moja dawna żona... też nie mieli wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam inny pomysł - powiedziałem. Wchodzimy do snu Ghosta i zobaczymy jak tam wygląda... już się śmieje na ten widok. "Taktyka: Nachalność Afry" wysłałem jej. Czyli we śnie, będziemy zachowywać sie jak Afra na mnie. Czyli próbowała mnie zgwałcić, kryła się w ciemnych uliczkach, niewiarygodnie ciasnych szparach itp.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... przemieniamy ten sen na normalny. Przez zlecenia Luny (Raz zmuszony byłem zgwałcić ciotkę... do tej pory mam koszmary), nie ma już dla mnie różncy kogo we śnie... ale nie zrobie tego Ghostowi... no chyba, że z Luną zajdziemy za daleko. Normalny u niego dzień. Ogląda TV... pojawiamy się ja (Rarity) i Luna (Lucy) wtulone w niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...