Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- EJ! NIE DOTYKAJ! - atakuje ją polem grawitacyjnym by poleciała jak najdalej... nie pozwalam jej podejść do wtyczki. Między czasie...

- Turrety... Zlikwidować, Delicate Al-Bashir... natychmiast - powiedziałem i czekam na wynik. Wciąż broniąc wtyczki barierami, polem grawitacyjnym itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moce umysłowe Deli, są potężniejsze niż zakładał... powiem, że nawet jest mi jej szkoda... nie no, żartuje. Użyć Amunicji Odkształcającej. Nawet Najsilniejszy Telepata, padnie wkońcu pod tą amunicją. - powiedziałem. WSZYSTKIE TURRETY MAJĄ SIĘ NA NIĄ RZUCIĆ. Gdzie są pociski? W jakich odległościach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - TATA! - wrzasnęła Deli. I jakimś dziwnym cudem wszystkie Turrety poleciały na ścianę. Roztrzaskały się o nią. Deliś podczołgała się pod przeciwną. Pociski są dosyć daleko, ale się zbliżają.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nawet jeśli mnie odłącznie powstrzymasz pocisków. Zgadnij kogo obwinią narody, za zniszczenie ich stolic, wiedząc, że tylko JEDEN naród ma taką siłę ognia. No właśnie... co wolisz, powstrzymać mnie i pozwolić by zginęły miliony istnień... czy popędzić, do kontroli lotów na Lost Hills i wpisać hasło które Allan zna... a ty możesz je odgadnąć z łatwością... wybierzesz jedno... drugiego już nie odzyskasz. Tak czy siak... i tak zginie dzisiaj sporo istnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja nie twój tata. Mam jego pamięć. Twój tata jest w Komorze Kriogenicznej, leczy się tam, choć słabo to widzę. Mam go ochraniać przed wszelkim złem... i to robię. Ten model ma medykamenty i cię może uleczyć. Potem możesz dołączyć do ojca... albo odejść... Lily już tu nie wróci. Kompleks jest chroniony Scianami z Dwyimerytu, więc nie teleportuje się do wewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...