Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Wraz z nią szły halucynacje. Czarne cienie pełzały dookoła niej. Po paru minutach opuściliście miasto. Dziewczynka wciąż chichotała i biegała, jakby się bawiła. Ale wciąż czułeś, że masz za nią iść. Dotarliście do kratki w ziemi. Dziewczynka wybuchła szaleńczym śmiechem śmiechem. Jej pajęcze odnóża wygięły kraty, a dziewczynka spłonęła czarnym ogniem. Wraz z nią zniknęły halucynacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo patrolu? Ludzie łażący w parach w każdym sektorze. Jeden sektor liczy 10 mechów. Zauważyłeś Mroczną panią, chichoczącą na lampie. Patrzyła w dół. Następnie skoczyła. Wylądowała bezpiecznie. Ludzie za to się przerazili i zaczęli do niej strzelać. Ktoś wszedł w mecha. Dziewczynka śmiała się, biegając wokoło. W końcu znowu spłonęła, a ludzie zaczęli jej szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Mam pazury, więc jakoś powinno mi się udać zejść po ścianie. Moje czarne futro ukryje mnie w mroku. Szukam jakiejś drogi do materiałów wy... ZAPOMNIAŁEM KURWA! Zamiast zejść mogę zrobić tak. Kieruje łapę na najbliższego żołnierza i mówię - Przejmuje Kontrolę - opuszczam swoje ciało, i w postaci cienia idę do tego żołnierza i przejmuje nad nim kontrolę. Potem zachowując się normalnie idę do materiałów wybuchowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały wybuchowe... Ta baza jest tak pewnie skonstruowana, że byle wybuch powinien zawalić ten kompleks... a tu jest tyle tego... że powinno wystarczyć. Celuje i otwieram ogień do skrzyń, jeśli jest pewność, że to są owe materiały wybuchowe. Potem wracam do ciała wilka i spierdalam stąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...