Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Moi rodzice planowali jedynie mojego brata, Faruka. Kiedy okazało się, że urodziła Mnie i Brata, on był kłębkiem świata... mną matka się opiekowała WYRAŹNIE niechętnie, tata parę razy próbował mnie sprzedać za 3 srebniki, nawet nędzny niewolnik tyle nie był wart. Kiedy zostałem Ranny w rękę, co się stało miesiąc przed moją "Śmiercią" moja mama jak nigdy nic poszła se do domu. Nie kochali mnie... i ja już ich też nie kocham...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lepiej będzie jeśli wie, że nie żyje. Poza tym i tak przejmę od Lily rządzenie Krajem, więc sama się dowie. Jeśli nawet była by wtedy zmęczona jak to Twi mówi... to by później mnie odwiedziła chociaż raz, wiem, że miała wtedy wolne. Jestem Realistą. "Wybraniec" którego rodzice nie kochają i który uśmiercił córkę... muszę... pobyć trochę sam... gdyby była jakaś usterka to bym ją naprawił i nie było by tej sytuacji... a skoro nie ma... wychodzi na co wychodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... zniszczyłbym tym jej dzień, bo by się dowiedziała, że jej syn którego nie chciała, wrócił. Nie kocha mnie, rozumiem to... nie będę psuć jej dnia... za to... idę do konsoli od projektu łazarz i zaczynam wpisywać komendę odłączenia Sektora. Przez tą, rzecz zniszczyłem życie córce... nie chce by już istniała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... skoro matka mnie nie chce, to oni tym bardziej nie będą mnie tam chcieli. Wracam do domu... nie w LS, ani do Twi i Deli... to Księżycowej zatoki... na Ziemi. Biorę pistolet... oficerowie pewnie wiedzą do czego. Wolę umrzeć na ziemi na której się narodziłem. Przenoszę się na ziemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę wszystko... co spowodowałem... stan Deli i że zostały jej 3 lata życia. Wkurzony odłączyłem Dział z Projektem Łazarz... pewnie jak każdy odłączony, otacza orbitę Typhona, największej Planety Układu gdzie mieszkamy.

- Zabiłem moją córkę... Wy mnie nie kochacie... więc pomyśl, co ja mogę teraz zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...