Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

 - Tata... - szepnął pająk. Arachnia odturlała się w drugą stronę. Skitsa nie było przy użyciu fali światła. Zauważyłeś jak nastroszył kolce na grzbiecie, uniósł łapy i zębami ścisnął mocniej odnóże pająka. Ten krzyknął, a szarozielona ciecz zaczęła kapać na podłogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuknęła i obróciła się do ciebie tyłem. Uderzyła odnóżami w ziemię tak, że powstały w niej pęknięcia.

 - Zabijesz mnie... A halucynacje zniszczą świat. Dopóki się nie odrodzę, będą bezkarnie chodzić po planecie - powiedziała. Pogłaskała pana Skitsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda seria w Arachnie... następnie siadam na niej i przybliżam ostrze doj najbardziej czułego punktu. Włosy, Kokon... ja wolę kokon, ale zaraz ktoś mnie zbeszta, ze to włosy. Puki te włosy nie opuszczą tego świata... nie wyjdą halucynacje na nasz świat.

- Teraz gadaj, jak uleczyć Delicate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyszy ciężko.

 - Ból... Jeśli przeżyje... Ból jakiego doznała... Podczas najbardziej bolesnej... Chwili swojego życia... Wtedy będzie normalna... Nieważne, co jej zrobisz... Utniesz odnóża, zgwałcisz, cokolwiek... Efekt będzie zawsze taki sam... Tylko musi być na jawie... - wydyszała. Pan Skits pojawił się obok niej. Zachowuje się jak zwykłe zwierzątko. Arachnia, gdy go wzywa, pstryka. Ale on przychodzi też sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyknęła. Małpki zeskoczyły na ziemię. Zobaczyłeś jak Pan Skits pożera je, jedna po drugiej. Beardlordy również rzuciły się w ich stronę. Pan Skits z Arachnią uciekli na zewnątrz. Delicate leży na ziemi i skrzeczy pajęczo. Jednego odnóża brakuje, drugie krwawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...