Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Bingo. Ghost leżał sobie na leżaku i rozkoszował się słoneczkiem. Obok niego stała mała, biała chatka ze słomianym dachem. W oknach stały kwiatki w doniczkach. W ogródku został wykopany mały basen o kształcie fasolki. To właśnie nad nim siedział jednorożec. Całą posiadłość ogradzał żółto-pomarańczowy płot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Więc jesteśmy w bagnie... do jutra największe miasta się o nas dowiedzą, a do końca tygodnia pozostałe miasta w kraju. Nie ma innego wyjścia, to już za daleko się rozeszło. Trzeba się będzie przyzwyczaić - powiedziałem niechętnie opierając się o siedzenie. Kurwa, zajebiście... tylko tego rozgłosu nam brakowało. Jest szansa że restauracje dostanę TYLKO dlatego że jestem chłopakiem księżniczki i sprzedający będzie się bał kary jak odmówi. Westchnąłem ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Znaczy, była kiedyś taka sytuacja i z Milly udaliśmy zerwanie ale tutaj może nie wypalić. W tym świecie taktyka może pójść w inny lot zdarzeń i pogorszyć sytuacje. Teraz można już zapomnieć o prywatności. Nie zapomnę mu tego. Nie przebaczę mu, gdyż zniszczył moje życie prywatne. Więc ja... zniszczę jego. Uśmiecham się szatańsko, choć wiem że mam plan, będzie on wredny.

- Mam plan. Ale jest 50% szans na powodzenie, i może być trochę wredny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...