Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Nie wiem. Początkowo chciałem tą informacje zanieść do prasy, ale jest jedno ale: Capo dostał by nauczkę, ale co z Celestią? Zaczną się pytania wobec niej i pozamiatane. Nie zrobiłbym jej tego. Poza tym można rozpuścić plotkę o Capo, ale będzie wymagać, albo poświęcenia, albo ostrego kłamstwa. Jednak obecność tutaj coś mi zniechęciła takie zagrywki, gdyż one działają w świecie ludzi, a tu pewnie nie przejdą. Nie wiem, na zemście najlepiej się zna Ghost, gdyż on rządził nimi w naszym oddziale... musiał bym się z nim skontaktować, ale trzeba było by poczekać do wieczora. Trzy wybory, trzy akcje, wybrać jeden z nich, lecz ja bardziej bym polecał ostatni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zależy na jaką skale ma iść. Rozpuszczenie plotki polega na tym, by stworzyć fałszywą, acz przekonującą informacje na temat danej osoby. Na przykład, Ghost lubi ubierać sukienki, i zachowywać się jak dziewczyna w swoim domu. Nie każda plotka żyje długo, ale dają szansę na udany rewanż na osobie która wcześniej dała ci w kość. Jednak trzeba tego używać z umiarem, bo może wyjść to z pod kontroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poza tym zemsta była by nie odpowiednia. Mój świętej pamięci tata, mawiał "Nie zniżaj się do poziomu nieprzyjaciela. Walcz po swojemu, a osiągniesz cel", między innymi tak, osłabiliśmy potęgę USA w naszym świecie. Więc teraz definitywnie ustalmy, odpowiadamy Capo, czy przetrzymujemy? Polecam to drugie, gdyż jak mówiłaś, i tak by się o tym dowiedzieli, od przypadkowego przechodnia. To nie znaczy że mu wybaczę... więc?

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...