Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

(zaczynamy grimdark! >:3 )

Dobiegłeś pierwszy.

W sali tronowej leżała Celestia, a z jej boku tryskała fontanna krwi. Przez otworzony portal przechodzili ludzie. Ci, którzy na wojnie byli po waszej stronie. Portal się nie zamykał. Capo wyskoczył z korytarza w stronę ludzi, ale zaraz sam oberwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To czemu otworzyły przejście na Ziemię?! Po jakiego innego mogłyby chcieć tam się dostać?! - wrzasnął poprzez huk strzału, który krwawo zakończył życie strażnika. - Imię Gregory, ID to 15679776546, a ranga to sierżant! - wrzasnął. Następna fontanna krwi wytrysnęła z boku jakiegoś kucyka, który wleciał do sali na skrzydłach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku minutach atakujący tarczę byli martwi. Twi dyszała ciężko, a popękana tarcza znikła, wchłonięta przez jej róg. Klacz odwróciła się do ciebie.

- 'Przyjaciół', tak?! I co jeszcze?! Może mam jeszcze ich nazwać przyjaciółmi?! - krzyknęła, pokazując ciała i z resztą kucyków poszli do jakiegoś ocalałego budynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przepraszam bardzo, ja ich tutaj nie sprowadziłem! Nie wiem jak tutaj trafili, nie wiem po co, ale to nie ich miejsce. Skoro mam cię zostawić, to proszę... Odchodzę, i już mnie nie zobaczysz - powiedziałem po czym położyłem koło niej Capo.

- Ale chociaż nim się zaopiekuj - powiedziałem, po czym pobiegłem szukać Ghosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...