Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Dobrze... ja idę. Wracaj do zdrowia szybko - powiedziałem na dowidzenia... Teraz cza zobaczyć jak sobie braciszek radzi... no zbliżają się jego urodziny... moje też ale ich nie obchodzę, Faruk wie dlaczego... ale i tak idę w odwiedziny, i przy okazji złożę życzenia. Pojutrze udodzinki, ale mnie to nie obchodzi... kasy rodzina nie miała na imprezę, biedne to były czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój braciszek akurat drzemał. Dookoła wioski stał już niski mur z piaskowca. Bramy były z jakiegoś nieokreślonego drewna. Ogólnie, cała wioska wyglądała jak miasto na Tatooinie. Tylko bez nowoczesnej technologii i z lotniskiem dla helikopterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i gapie się na brata dla efektu... jest mi wesoło, ale to nie oznacza że uznałem że pasuje do tego świata... wciąż uważam że nie pasuję i rodzice Twilight mają rację. Nie dziwie się że mnie nie lubią... jak czyiś rodzice mogą polubić kogoś kto w pewnym sensie odebrał im córkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją lubią bo ona się opiekowała Twi kiedy była źrebakiem... tak się lubią że początkowo mogłem wsiąść je za siostry. Rodzice Twi nie lubią... co ja gadam, nienawidzą mnie gdyż za mojej "kadencji", trzy razy wylądowała w szpitalu... drugi to ciąża tak dla ciekawskich... więc nie zdziwię się jak jak w ich domu będzie tarcza z rzutkami przyozdobiona moim zdjęciem... wracam do domu i monitoruje Faruka kiedy się obudzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faruk podskoczył prawie pod sufit.

 - Nie strasz, bo zawału dostanę! - od razu powiedział. jego kolegom nagle magicznie skończyły się cegiełki z piaskowca. Popędzili przez całą wioskę po taczkę z nimi. Zostaliście sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...