Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Chowam owy pistolet... a potem patrzę na Capo.

- Słuchaj... Twilight jest wyrozumiałą klaczą, i w życiu spotkała dziwniejsze rzeczy niż nam się mogło zdawać. Jeśli dasz po sobie to poznać że jest ci przykro i nie panowałeś nad sobą to ci wybaczy, ale musisz sam to powiedzieć. By kuce cię nie osądzali, zostanie to pomiędzy moją rodziną, Luną i tobą. Dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trzy pełne dni... - powiedziałem mu. Mogło by się wydawać że nie miał świadomości więc mógł mieć zanik pewien. Nie dziwie mu się, też coś takiego czułem dwa lata temu w Hong Kongu wraz z Capo, Mily i Ghostem na przepustce, ja ją wykorzystałem na potajemnym zawarciu sojuszu z Admirałem Chengiem, po tym poszliśmy do baru i przesadziłem z piwem, i okazało się że rozebrałem się do naga i na samiutkiej ulicy zatańczyłem Gangnam Style...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna wyglądała na zamyśloną. Powiedziała cicho "Do widzenia" i usiadła na łóżku. Wyglądała, jakby ją coś zastanawiało. Jednak po chwili się położyła. Wy znaleźliście się w domu obok śpiącej Twilight. Wyczułeś, że ból osłabł, ale wciąż trzymał się równie mocno w dolnej części ciała. Lily wdrapała się na łóżko i położyła się obok niej. Spike próbował zrzucić Bolta z ogona, biegając po całym domu, ale mały miał mocną szczękę i nie puszczał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...