Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Lecimy do Canterlotu... musicie być... odizolowani... przykro mi, ale nie ma innego wyboru. Obiecuje ci że znajdę lekarstwo choć miałbym przekopać całą tą planetę... masz moje słowo - powiedziałem, odruchowo chcąc ją pogłaskać, lecz w ostatniej chwili cofnąłem kopyto, wiedząc co by się wtedy stało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyk był równoznaczny ze spojrzeniem. Zobaczyłeś, jak jej łzy kapią na podłogę rydwanu. Włączył się u ciebie pesymizm. Czułeś już prawie, jak się nie udaje, lek nie istnieje, a Capo i Twi muszą zostać zabici... Dla dobra Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem obudził się Capo. Spojrzał na ciebie normalnym wzrokiem, ale gdy przeniósł wzrok na Twi, jego oczy zszarzały. Jednak Lily interweniowała. Po chwili Capo leżał ogłuszony przez nią. Niestety, padając dotknął Twilight. Widać, że walczy z chorobą. Widać, że cierpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiliście do długiego metalowego korytarza. Wzdłuż niego, w sporych odstępach stały drzwi. Luna weszła do pierwszych z Capo. Gdy wyszła, jego imię pojawiło się na drzwiach. Następnie poprowadziła Twilight do drugich drzwi. Twilight zdjęła opaskę. Wnętrze pomieszczenia przypominało jej własny dom, ale bez rzeczy Spike'a i twoich. Twilight stanęła w drzwiach i rozejrzała się. Następnie szybko się obróciła i cię przytuliła, płacząc. Szybko zmokła ci sierść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez krótką chwilę też ją przytulam, z przyzwyczajenia, po czym wychodzę z jej objęć. Wycieram jej łzy z jej twarzy, dając jej szybkiego całusa na do wiedzenia.

- To minie szybko... obiecuje... Będę cię odwiedzać - powiedziałem z uśmiechem i cofając się od drzwi by mogły się zamknąć.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight jeszcze tylko raz spojrzała w twoją stronę. Jej oczy były pół normalne. Następnie drzwi się zamknęły, a na nich pokazało się jej imię. Luna jeszcze przez chwilę patrzyła na drzwi.

 - To... Chcesz się dowiedzieć o tej chorobie więcej? - zapytała w końcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Leczenie zależy od siły woli kucyka. Przynajmniej w ostatnim etapie. Skoro dzisiaj zachorowała, to jutro zacznie szaleć też na widok klaczy. Za trzy dni na widok wszelkich istot żywych. Za dziesięć dni... Zacznie szaleć od niczego. Wtedy należy modlić się o siłę woli dla niej. Dopiero, gdy wtedy przestanie szaleć możemy spróbować wstrzyknąć jej do ciała specjalne leki by wybić uśpioną chorobę. Przed ich podaniem będzie już wyglądała na zdrową, ale wciąż będzie mogła zarażać - powiedziała Luna jak z książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lustro Weneckie? Niezły patent... Capo raz coś takiego podmienił w damskiej ubikacji i widział rzeczy na które nie powinien spoglądać... - wzdrygnąłem się na samą myśl.

- Dobrze... wezmę dzieciaki, i ruszę za niedługo informując Faruka że braciszek i jego słodkie "Niewinne" dzieciaki przyjeżdżają na parę dni... - jak mówię, tak wysyłam wiadomość...

- Poza tym jest coś co powinienem powiedzieć tobie i Celestii... na osobności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W mojej nacji jest coś takiego jak "Skala gotowości bojowej", to informacja jeśli by Persja i Equestria kiedyś by doprowadziły się nawzajem do wojny jakimś sposobem. Mamy Sześć tak zwanych "Defconów". Defcon 6 mówi że jest spokój i ten teges. Defcon 5 mówi o zagrożeniu ze strony przestępców, gangów i Rebeliantów. Defcon 4 mówi o wybuchu Rebelii, i ten podobnych. Defcon 3 mówi o zagrożeniu atakiem innej nacji na nasze ziemie, i zaczyna się masowa mobilizacja. Defcon 2 to wypowiedzenie wojny i zaatakowanie wroga. Lecz Defcon 1... to ostateczna droga do zwycięstwa. Zakłada zrzucenie bomb atomowych na sporą ilość strategicznych celów... w tym stolice. Persja jest nieoficjalnie najmocniejsza bo ma spory zapas broni atomowej i znając mojego brata, zaraz po skończeniu budowy państwa, rozpocznie testy na produkcje owej broni. SGB jest naszą zasadą przetrwania, i jeśli wybije Defcon 1, a Equestria będzie wrogiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...