Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc po omówieniu wszystkich szczegółów planu ataku, czyli, że Federacja dzięki technologi może robić za żołnierzy i wsparcie logistyczne będziemy za pomocą Dronów, sprawdzać pozycje wroga, i tam uderzać mniejszymi rakietami nie atomowymi czy jądrowymi. Zebry i wojska Papilon, zajęły by się tak zwaną wojną podjazdową. Czyli Crystalianie, wabią ludzi w dane miejsce, a jak wpadną w pułapkę, to Zebry ostrzeliwują ludzi, odcinając ich od ucieczki. Jeśli sytuacja dla nas będzie NAPRAWDĘ kiepska to użyjemy Taktycznej głowicy, maksymalnie można ich użyć 5, więc trzeba będzie używać ich z rozwagą... jak osiągnie się Defcon 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na niego... naprawdę mi go szkoda.

- Wiesz... nie zrobimy ci już krzywdy. Wybacz że tak się nad tobą pastwiłem, lecz wiedz, że dla tych których teraz pracujesz to byłeś nikim. Jeśli miałeś żonę, to powiadomili ją o twojej śmierci zanim jeszcze wyruszyłeś. Przemyśl, u nas miałbyś lepiej... masz czas na przemyślenie tego, do tego czasu... do widzenia - powiedziałem po czym idę do mojej rodziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... to nie problem. Mogę przy pomocy Twi zrobić drugi... jeśli będzie chciała. Tak czy siak trzeba mobilizować wojska i... żeby załoga Lost Hills przygotowała się na Defcon 1, czyli wojny przy użyciu Taktycznych Głowic Nuklearnych. OSTATECZNOŚĆ to będzie, jak mówiłem na spotkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więzień wciąż milczał, ale za to jedną ręką odgarnął rękaw na drugiej. Ukazał ci się mały chip, który nie dość, że pozwalał właścicielowi słyszeć każde wasze słowo, to jeszcze dawał mu możliwość porazić prądem zachipowanego, gdyby zaczął mówić coś, czego mu nie wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...