Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Raczej nie. Z tego, co usłyszałeś od Lucka, Lily dala mu, krótko mówiąc, wpierdol. Za co? Zapytaj ją. W domciu już wszyscy, Deli czeka z bajkami, Twi smaży naleśniki, a Lily gra w Dead Space. Nagle cały dom usłyszał jej wrzask wściekłości. Powód? "Program DeadSpace.exe przestał działać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiecham się...

- Nie musisz dwa razy prosić - powiedziałem gładząc ją po głowie. Następnie idę z nią z zamiarem poczytania jej. W tym samym pokoju więc Mogę jak co spytać się Twilight. W połowie drogi do Kanapy...

- Rzekomo zbliża się w Equestrii jakaś Gala Kopyt... czy coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Po tym, co ostatnio urządziła Pinkie, to już nie wiem, czy tak się wszyscy na nią ucieszą - powiedziała i zachichotała.

A z bajek się znalazło kilka legend różnych, wierszyków, bajek, udawanych zaklęć, innymi słowy, po prostu książka do poczytania dla dzieci. W wieku, z którego Deli już wyrosła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak deli chce bym poczytał to jej czytam z 4 bajki... po przeczytaniu muszę zacząć organizować to co zamierzam. Plus prezent... ale mogę przy tym namieszać w czaso przestrzeni... a pierdole to. Dla Twi, zdobędę ten autograf. Lucek... masz możliwość cofania się w czasie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maximum pół godziny... Tylko tyle, potem Lucek będzie przez cały dzień "niezdolny do walki". Po przeczytaniu bajek Delicate, zauważyłeś, że mała już zasnęła. Cała reszta zresztą też. No co się im dziwisz, długie te bajki, pierwsza w nocy już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Federacji wolne na cały dzień... Fuck ya. Dobra. Idę sobie zjeść śniadanie i się umyć. Dobra, Lucek, zacznij szykować zaklęcie przenoszenia się w czasie. Jak będę gotowy... to przenieś mnie do czasów Starswira Brodatego... tak... wiecie co mam zamiar zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepu... z mojej Kart... gdzie są moja część z Podatków xD. Dobra. Gram w obojętnie co... i tak pewnie na respie zginę 100000 razy. Tak czy siak, prezent mam gotowy, a wszystko można na Kolacje zrobić na tarasie. Pogram sobie godzinkę i zacznę robić dania na randkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...