Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Coś się stało? - spytałem się rodzinki... no chyba nie spodobał się im ten HeadCrab... no... one to zabójcy które skaczą na głowę ofiary i ich konsumują... a potem przejmują nad nimi kontrole modyfikując ich lekko genetycznie i wizualnie... i w całości wykorzystywane przez Federacje... ale te w sklepach są Wykastrowane... więc się nie boje, że coś mojej rodzince zrobią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę jej czym jest HeadCrab... że to niedawno odnaleziony przez Federacje Gatunek Kraba... który ludzi zostawia w spokoju... ale inne rasy, no cóż... dlatego przed trafieniem do sklepu, sterylizuje się go i podaje Pre-Stylizacji... czyli jego potomstwo, też będzie wysterylizowane już jako płód... na wolności biegają właśnie tylko te bezpieczne... te przeciwne, są trzymane w jednej z baz Federacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spokojnie... nie zrobi ci krzywdy... najwyżej, obudzę się a on będzie leżał mi na pysku... one to lubią... - powiedziałem głaszcząc Deli... Coś mi się wydaje, że wykorzystywanie wojskowe HeadCrabów powoduje, że trochę zaczynamy... no... przesadzać... nie uważacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...