Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Nie możliwe. Equestrianie próbowali tego 250 lat temu. Od razu zabili ich. Spójrz - wskazałem na czubki wierz, gdzie powinny stać emitujące na zielono kostury - To Destabilizator Magii. Dwa metry od naszej pozycji, weszlibyśmy w zasięg i nasz Kamuflaż poszedł by w nicość, a ich działa, od razu by nas rozwaliły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Słuchaj - pokazałem pokazując mu mapę miasta i przybliżam je tak by pokazywało twierdzę ze wszystkimi szczegółami - To aktualna twierdza. Dzięki Terma Scan, widzimy rozkład pomieszczeń. Nie można się tam dostać od tyłu, lewa czy prawa, a tym bardziej od frontu. Zamek jest lepiej chroniony niż Kibel Celesti podczas jej Sraki, jest jeden możliwy sposób... lecz jeden zły krok, i całe miasto i najbliższa okolica pójdzie w piździec. Powiem ci to czego nie wiesz... gdyż sam się niedawno o tym dowiedziałem. Oni tu mają prototyp Bomby Atomowej... i można ją wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesuwam na drugi koniec miasta. Do części przemysłowej gdzie jeszcze nie udało nawet zając się ani jednego punktu. - Tutaj nie mają kosturów. I tutaj mają DZIAŁAJĄCY prototyp Bomby. Według skanu, w fabryce gdzie jest Bomba prowadzi sekretny tunel kolejki do samego centrum zamku. Moglibyśmy tam przenieść bombę a po wycofaniu wojsk... - spojrzałem na Dusta mając nadzieje, że wie o czym mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czekaj... Mam lepszy pomysł - Powiedziałem i włączam Rage mod. Czyli Chowam MSBS i wlatuje do środka pokazując swoje akrobatyczne zdolności, zabijając ich dwoma Deaglami. Robię to dochodząc do przełącznika wrót i aktywuje je, by się otworzyły. Jeśli będzie zbyt dużo, to łącze róg z Lucy by użyć mocy naszej by zrobić mega promień by rozpieprzyć drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...