Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Rarity poruszała się bardzo szybko. Doszła, gdy wypełniłeś ją sokami, ale nie przerywała. Po kolejnym wypełnieniu zmieniła pozę. Wcisnęła twój członek w drugi otwór, jęcząc najgłośniej jak dotąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała spojrzenie osoby chorej na Nimfomanizm. Zacząłeś czuć się słabo. Za dużo razy na raz bez przerwy. Wtedy Rarity sięgnięła do pudła obok. Wyciągnęła z niego sztuczny członek z gumy. Wsadziła go sobie w tunel, wciąż jęcząc głośno. Gdy wszedł cały, wydłużyła go magią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułeś się jakoś dziwnie. Miałeś wystrzelić, ale to jakby się kumulowało. Rarcia dostarczała sobie przyjemności i tobą, i sztucznym członkiem. Magią powiększała ten drugi, rozciągając swój tunel ponad granice możliwości. Byle tylko doświadczyć większej przyjemności... W końcu doszła obficie. Ty też wystrzeliłeś. Nie było to normalne, czułeś się jakoś inaczej. Zobaczyłeś jak twoje soki wyciekają z otworu klaczy. Wyciekały wciąż, gdy zapadła ciemność..

4 miesiące later...

Kolejny dzień... Taki sam... Znowu jednorożka będzie cię torturować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na niego... mimo iż go nienawidzę... jestem mu wdzięczny... wciąż jednak za słaby jestem. Głodny... karmiła mnie tak bym mógł przetrwać, ale jednocześnie bym nie mógł uciec w razie czego... wiec jestem trochę wychudzony. Nie mam nawet sił by mówić... Więc nie mogę zrobić, żadnej reakcji, prócz wolnego i słabego oddychania... nie wiem, jak długo już pociągnę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...