Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Staram się ją jeść... pięknie... czuje się jak jakiś Niepełnosprawny, że wszyscy muszą się mną opiekować. I Like This. Staram się otworzyć oczy i zobaczyć kto jest przymnie... kto stoi koło mnie...

 

 

Nie chcieliśmy urazić żadnych niepełnosprawnych czytających te sesje. Nie bierzcie tego na poważnie, gdyż to zdanie zostało tutaj użyte z braku wyboru. Przepraszamy za to słowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę Tabletkę i popijam wodą. Następnie uśmiecham się na widok Luny... ciesze się, że po tym epizodzie z Galaxem nie przestała mnie lubić... zwłaszcza za to co jej Galax zrobił.

- T... tak. Mam tyle py...pytań. Jak... mnie... znaleźliście? - spytałem się słabym głosem. Matko... trochę im to zajęło, nie ukrywam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- powiedziała nam, że wie, że jesteś w niebezpieczeństwie. Więc postanowiliśmy użyć zaklęcia, które pokaże nam pełną wizję. Jednak nawet przy mocy wszystkich alicornów było ryzyko śmierci... Uparła się. Skończyło się na tym zamknięciu i stanie przypominającym śmierć... Nie oddycha, nie je, nie pije, ale żyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęskni za pomarańczą, kurwa jak to brzmi. Spoglądnąłem na nią...

- Dziękuje... nie będę cię już zatrzymywał, jeśli masz ważniejsze rzeczy do roboty... mogę się dowiedzieć reszty od Twi - powiedziałem. To nawiązanie, do tego, jak mało czasu spędzamy razem. Zgadza się ona, że jesteśmy przyjaciółmi... lecz za rzadko się spotykamy, nawet jak na księżniczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...