Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Westchnąłem. - Siedząc tutaj i pijąc... nie pomożesz Cloudi. Pomyśl, ona nienawidzi pijaków, a ty się powoli w takowego zmieniasz. Odstaw to gówno i chodź ze mną do Faruka. Powiadomimy go, i Dust wyleci na zbity pysk. Weźmiemy jeszcze Gildę i Visa, by mogli poręczyć za nas. Jak dobrze pójdzie, to skurwiel straci wszystko, i będzie musiał płacić za leczenie jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończył butelkę i wylewitował ją na stertę na powierzchni. Jakim cudem nie padł... Tego nie wiem. Spojrzał na ciebie. W jego oczach kręciły się iskierki szaleństwa. Następnie odpakował kolejną butelkę. Raczej na raz by nikt mu tyle nie sprzedał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rób co chcesz - wstałem - pamiętaj o tym, co Cloudi powie jeśli dowie się ile teraz wypiłeś. Idziesz ze mną i udowadniasz, że ci na niej zależy, albo zostajesz tu i pokazujesz, że masz ją w dupie... ja idę do Dusta... rób co uważasz - powiedziałem i wyszedłem z jego bańki. Następnie czekam chwile, a następnie idę po Gildę i Visariego, razem lub bez Capo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zlać mnie na kwaśne jabłko będziesz mógł po załatwieniu sprawy z Cloudi. Idziemy - powiedziałem i Tepam się do domi Gildy i Visariego... tak, mieszkają razem, i nie... nie są ze sobą... Gilda nie mogą znaleźć domu, więc ją Vis ugościł... kiedyś także Cloudi tam mieszkała. Więc Teleportuje się, ta z Capo, nie ważne co robią i Luno, pomóż, bym nie trafił w takim samym momencie, jak z moimi rodzicami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Capo... Parę minut temu. Glda, Vis... wiem, że na to czekaliście... wchodzimy do biura Dusta... KTÓRE KIEDYŚ BYŁO MOIM... i go wywalamy za to, że posłał Cloudi samą do niebezpiecznej dzielnicy, Z WYRAŹNĄ NOTĄ BY TEGO NIE ROBIĆ. Dołączacie?

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...