Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Dalej nic. Czułeś, że zaczynają opuszczać cię siły. Twi chwyciła jedną z jego nóg. Próbował ją przydeptać, ale się wywinęła. Znowu skoczyła. Tym razem, gdy uniknął, odbiła się od ściany i wystrzeliła w jego stronę. Uniknął. Prędkość była zbyt duża, by się zatrzymać. Twi spadła nieprzytomna na ziemię obok Capo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capo otworzył powoli oczy. W końcu tajemniczy ktoś podciął cię nogą. Upadłeś na plecy. Broń odjechała jakiś metr dalej. Zamachnął się... I maczeta uderzyła w bok Capo, który w ostatniej chwili skoczył na ciebie. Teraz dziękuj, że kuce mają żebra, bo by biedak już nie żył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszam na tego zbira. Nigdy się nie poddam... będę walczyć do ostatniej kropli krwi. Podnoszę się... nie... nie dam rady. Patrzę oczekująco na tego napastnika. Nie ma bata, ktoś z nim musiał być.

- Pokaż swojego wspólnika... nawet dobry wojownik, tak by nie walczył... - powiedziałem oddychając ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ciele rośnie gniew kiedy patrzę na Lucy. Ona nie może konszachtować z innymi i im usługwać, bo nie zgodziła by się. Ona ma za zadanie zrobić wszystko by mnie chronić, i potem nawet ustaliliśmy, także NASZĄ rodziną. Patrzę na nią zawiedzeniem. Westchnąłem i powiedziałem słowa...

- Zaufałem ci... jak widać... na marne - i padam na ziemie, z powodu braku sił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...