Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Na razie wszystkie kraje są terroryzowane, więc raczej nie pochodzi do szkoły... Mała krzywiąc się zjadła do końca dziwną galaretkę. Zauważyłeś, że zdjęła krzywiąc się bandaż. W miejscach pociętych zaczynały powoli rosnąć mięśnie, skóra i pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem... chciałem przetrzymać to... chciałem by to uczucie minęło, jednak... nie dało się. Ona była ZA bardzo do ciebie podobna. W kilku chwilach nawet myślałem, że to ty... Ghost uświadomił mi w podziemiach pewnego miasta... że ciebie już nie odzyskam, że straciłem cię na zawsze. Pogodziłem się z tym, że nigdy już cię nie zobaczę. Więc postanowiłem zaryzykować. A tu się okazuje, że moja żona, żyje i nie dawała mi znaku życia... czemu? Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westchnąłem. - Mogłem się spodziewać. Tak czy siak, nie zmieni tego nic. Jesteś moją, żoną a ja twoim mężem. Oboje nie zginęliśmy... znaczy, ja tylko na chwilkę... ale to wciąż znaczy, że jesteśmy razem. Nawet Capo po tobie płakał... choć nie wiem, czy dlatego, że umarłaś, czy nie zdołał cię w porę zaliczyć, czy z obu, nie myślę o tym. Tak czy siak... zaczniemy od nowa? Wierz mi... może obecna rodzinka jest... specjalna, ale da się z nią wytrzymać... Capo ma nawet stałą dziewczynę, więc wiesz... zmieniają się czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformowałem je o kryjówce... tam mogły by się ukryć na pewien czas. I poza tym wiem że są bezpieczne. Mówiłem, ci że gdybym w nie nie wierzył, to by nie było mi. Koniec tematu... Przekręcam się by ona była na dole i koonyunułuje całowanie, w między czasie, ręka która masowała plecy... schodzi do tyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...