Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Bo prosiła. Zauważyłeś, jak Lalka prowadzi Delicate do jednego z pokoi. Cesarz wszedł tam za nimi. Po chwili klaczka z niego wybiegła i skręciła w kolejny korytarz. Bubble za nią. A Cesarz nie ogarnął sytuacji, wyszedł i skręcił w drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się, jak mogę go zabić... posłużę się wszystkim co pozwoli zabić Cesarza, i uratować Capo. Trzeba będzie to odpowiednio przemyśleć. Szukam czegoś co umożliwi mi to. Jeśli znajdę, to używam. Jeśli nie... to czysty strzał, w nogę Cesarza, by go pozbawić równowagi, a potem w jego głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kazałem wam iść w bezpieczne miejsce - powiedziałem. Jak całym ciałem, wychodzi na to, że skulił się za Capo. On zawsze był najmniejszy z nas, a ten wielkolud się załonił, całym jego ciałem? Okey... nie wnikam w twoją fizykę. TO JAK MAM GO KURWA ZABIĆ TWOIM ZDANIEM! BO Z TEGO CO MÓWISZ, TO JEDYNA OPCJA TO TAKA BY ODŁOŻYŁ BROŃ TERAZ I POCIĄŁ SOBIE ŻYŁY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki wielkolud. I prawdę mówiąc, to rzeczywiście się jakby skulił. Bubble pokazał Deli, by zakryła oczy. Mała posłuchała. Bubble najzwyczajniej skoczył na Cesarza i wbił mu szpilkę w gardło. Ten zaczął charczeć, zrzucił lalkę, zostawił Capo i padł. Kona na podłodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiegam do niego i rozbrajam go ze wszystkiego co ma. Potem, strzelam w niego siatką i ciągnę go w stone głównego Holu gdzie był ślub.

- Dzięki - powiedziałem do Lalki z uśmiechem. Następnie włączam komunikator.

- Drużyna, tu Phantom... Cel został złapany. Przygotujcie Pomieszczenie, na przybycie "Pracodawcy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...