Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Dla mnie tak. Ciesze się, że moja córeczka pływa... to dla mnie bardzo dobry widok. Mimo iż już jest nastolatką. Właśnie... ona nie wie że Storm się w niej... no wiecie. Ona myśli że są przyjaciółmi... bo on (prócz mojej rodziny i przyjaciół) ją lubi taką jaka jest.

- Jak tam w szkole?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy... chodzi o to, że AperFuture ma ich tyle, że używa je w testach innych. Jak Bariera Przenośna, Pancerz Juggernaut V2, Przenośny Projektor Portali i inne. Rzekomo są dobre, lecz będzie trzeba sprawdzić ich produkcje. Więc wchodzę do ośrodka i witam się z jego zarządcom podając rękę.

- WItam. Allan Al-Bashir, a to moja córka Deli Al-Bashir. Przyszliśmy uszczuplić trochę Tych "Robocików Obronnych" O których tyle słyszałem. Dało by się jednego Bez Amunicji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nasi Przyjaciele z AperFuture Testing Labolatories, oddali nam do zastosowania Parenaście sztuk Droidów Obronnych AperFuture Testing Labs... po prostu nazywają je Turrety. To pudło zawiera Turreta... ale bez ammo, pozostałe mają ammo. Ten bez Ammo ma zastąpić dla Delicate Bubbla.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...