Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Za zachowanie... byłeś dobrym chłopcem więc magicznym sposobem pod choinką pojawiają się prezenty o których zawsze marzyliśmy. U ciebie... nie wiem... Mały zestaw Artysty Aprox... może się pojawić - powiedziałem z uśmiechem. Małym nie można go nazwać. Całe pomieszczenie zajmuje... ale za to, ma wiele opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... odwzajemniam, i następnie, nie bezpoleśnie... znaczy będzie bezpoleśnie, bo to sen... rozumiecie. Pcham ją na łóżko wiadomo jak i podchodzę do niej.

- Byłaś zła... BARDZO ZŁA... będzie... kara - powiedziałem z uśmiechem podchodząc i dla przykładu uderzając pięścią o otwartą dłoń...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jednym ruchem ręki z magią... tak... moja ręka to róg i przyjął jej właściwości... dlatego nie lubię jak ktoś obcy dotyka mojej lewej ręki... rozumiecie. Tak więc niech kajdanki zamkną jej kopyta... - Należysz teraz do mnie - powiedziałem i podszedłem do niej by stanąć nad nią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak to robię... od razu do szybkich ruchów przechodzę niekiedy lejąc ją po zadzie. Rarity i Luna lubią ostro... Lucy i Twi lubią lekko... a Milly... wszystkie. Przebieranki, ostry, lekki... okazuje się, że na tych sprawach zna się lepiej od Capo... lecz nie często je praktykowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...