Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Hasło PRL, ustaliłem je z Al-Bashirem, mym bratem jak postanowiłem szpiegować USA. Hasło brzmi "Wśród Irańskich Piasków, Wolność Nastanie". Oni wiedzą że jak powiem to hasło, to zakończyłem misje. A PRL jest strasznie tolerancyjne, z USA wyjątkiem. Jak powiem Hasło to przyjmą mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do tego służy nam teścik który nazywamy "Ponowną Inicjacją" Wyznaczamy to szpiegom przed każdą misja, na kartce, którą piszemy w odosobnieniu w zamkniętej komnacie bez niczego i od razu dajemy to szpiegowi. Nie ma mowy o innym kto używa tego hasła. Pozatym jak powiem Al-Bashirowi, rzecz którą tylko ja i on wiemy, to na pewno mi uwierzy.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeśli jeszcze nie wiesz, to mam dosyć informacji. Nigdy nie wiesz, czy twój najlepszy przyjaciel nie jest twoim najgorszym wrogiem. - zaśmiała się. Nagle w ukrytych misach na ścianach zapłonął szmaragdowy ogień, który ujawnił dziesiątki Podmieńców ukrytych po kątach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Za to ty nie wiesz nic o mnie, pomimo, że masz historię Equestrii w małym palcu. Wiedziałbyś wtedy, kto otworzył portal do Equestrii - Chrysalis zmieniła się w pełni i machnęła rogiem. Po chwili coś zabłysło na fioletowo w kącie pomieszczenia. Wyglądało to jak wielkie, zdobione lustro otoczone delikatną lawendową aurą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Jednak bardziej boją się o swoje życie, niż o życie innych. Gdybyś jeszcze nie zauważył, moje szeregi się znacznie zwiększyły. W tym momencie kilkoro Podmieńców pali zabezpieczenia pokoi księżniczek. Niedługo będzie po wszystkim, a ludzie skończą jako moi bezmózdzy niewolnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Wszystkich mam okręconych dookoła kopyta - popatrzyła na kopyto, jakby oglądała paznokcie. - Ale dosyć już gadania. - nagle pod tobą otworzyła się dziura i spadłeś na kryształową podłogę na dole. Bolał cię brzuch. Wyżej zamknęła się klapa i ogarnęły cię egipskie ciemności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Tutaj.

Po kilku chwilach dotarłeś do węższego tunelu. Złote kryształy w ścianach dawały trochę światła. Na końcu tunelu stała Fluttershy, która gdy tylko cię zobaczyła, mocno cię przytuliła.

 - Skąd się tu wziąłeś? Co się stało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chciałem się dostać do Cytadeli przez te jaskinie. Pomagała mi Rainbow i Rarity. Zanim weszliśmy Rarity rzekomo się wycofała z powodu jakiegoś zamówienia, w co nie uwierzyłem. A Rainbow okazała się Chrysalis. To ona sprowadziła tutaj ludzi, Fluttershy. To ona stoi za tą wojną. Ale przegra po nie pomyślała o kilku rzeczach... których nie mogę powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...