Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Powoli Ludzie dowiadują się o personach, które u ciebie pracują i zaczynają przychodzić. A co do tych dwóch kelnerek... Masz jedną klaczkę z podstawówki, która chce narysować kolorowanki dla dzieci oczekujących na jedzenie, jednego szarego, młodego i nawet od dziwo miłego gryfa, który chce być kelnerem i Zieloną klaczorośl, która specjalizuje się w robieniu sałatek (tajnego składnika nie zdradzi) i chce być w gronie w kuchni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ich CV i odpowiedzi będą dobre. Co do małej klaczki powiedziałem, że może nam narysować te kolorowanki, nie mam nic przeciwko. Więc pozostaje jeszcze jedna kelnerka. Czekam, aż ktoś przyjdzie, sprawdzając jak sobie obecna kelnerka radzi... ta pięknisia która "Zostaje w Restauracji by oceniać jaka jest"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona przyciąga 50% klienteli, która przychodzi do restauracji. Oni ją ozwali krytykiem - pracuje tylko w dobrych restauracjach. Jeśli porzuci ją, będzie to równoznaczne z nakazem zamknięcia, bo tedy nikt nie będzie przychodził. Wszyscy CV mają w najlepszym porządku. Czekasz, czekasz... I na następną kelnerkę przyszła Crystalianka. Mimo, że jest dorosła, ma wzrost Crystalian, czyli stojąc standardowo na dwóch kopytkach jest wzrostu kucyka, który stoi na czterech. Kiedyś pracowała w restauracji. Diamond Shard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze nie porzuciła to chyba dobrze... - Dobrze. Widzę, że masz doświadczenie - powiedziałem czytając jej CV... następnie do tej restauracji w której pracowała, dzwonie... jeśli mają telefon... i pytam się ich o tą Crystaliankę.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bym się witał jak Blueblood... to by to brzmiało tak. Witaj, jestem Allan Ibin Al-Bashir, Książe Equestri, Współwładca Federacji Nowej Persji, Syn Papilon i Abdula, mąż Luny i Twilight. ALE TO WSZYSTKO KURWA NA MOJE KONTO IDZIE! Nie chce wiedzieć jak już mam zapchaną skrzynkę od Celesti, jak to rozpierdoliłem jej "porządek" w narodzie... są te E-Maile?

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...