Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
WielkiIWspaniałySoriSensei

Jak bardzo niesamowita jest nasza Rainbow?

Recommended Posts

Prosta zabawa. Każdy chyba słyszał kawały/suchary o Chucku Norrisie. Jako że Rainbow Dash jest najbardziej czadowym kucykiem w całej Equestrii, proponuję powymyślać żarty na jej temat. Ja zacznę:

Rainbow Dash jest tak szybka, że dźwięk płacze kiedy ma się z nią ścigać.

Edited by Sosna
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orbita Jowisza powstała, by Rainbow Dash miała tor z okrążeniami na dłużej niż 10 sekund. Sam wymyśliłem :rainderp:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolne zdjęcie z Rainbow Dash dostępna jest tylko opcja "ustaw jako tapetę". Tylko.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Trochę długie.

Rainbow w szczycie formy ćwicząc na bieżni potrafi przyspieszyć ruch obiegowy Ziemi powodując przyśpieszenie upływu lat, w związku w czym pozostałe kucyki nie mogące zorientować się, jaka jest aktualna data błagają ją, aby im to wyjawiła, bo jako jedyna na świecie jest tak niesamowita, aby to wiedzieć.

***

Rainbow jest tak niesamowita, że lecąc w jednym kierunku, może jednocześnie obserwować co dzieje się za nią, mimo, obraca się za siebie dopiero parę godzin później chcąc sprawdzić, czy kolejny jej fanatyk nie chce błagać o autograf.

***

Posty hejterów Rainbow Dash na forum dziwnym trafem zawsze nadają się do kasacji, ponieważ Dash ma dodatkowy zmysł, który potrafi wykryć kto i kiedy napisał głupoty lub obelgi w nią skierowane, oraz potrafiący namierzyć moderatorów na forum, którym takowe posty karze natychmiast usunąć, wcześniej docierając do siedziby jednego z nich, pod groźbą zaliczenia bolesnej gleby spadając z chmury.

***

Rainbow Dash jest tak niesamowita, że gdyby dopadł ją badass z ''Teksańskiej Masakry Piłą mechaniczną'' , potrafiłaby sprytnie uciekać mu po całym lesie, aż w końcu sam skona ze zmęczenia podczas gdy ona ledwo co zakończy rozgrzewkę.

***

Kiedyś Rainbow Dash zaatakował sławny i potężny wojownik sumo. Dzisiaj jest pustelnikiem, jest wychudzony, mieszka w odludnej jaskini a jego jedyni przyjaciele to stada niedźwiedzi i dzikich wilków, które i tak nim gardzą.

***

Rainbow Dash jest tak niesamowita, że wygrywa każdy wyścig, mimo, że wynik okazuje się zupełnie inny. Po prostu nasze oczy są zbyt zacofane i wolne, aby dostrzec jak z prędkością światła przekracza linię mety.

***

Pewien źrebak z aparatem na zębach wyzwał Rainbow i powiedział jej, że nie umie latać. Teraz, źrebak ten nie ma na co nałożyć aparatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...