Skocz do zawartości

Zapytaj Laurę!


KiVi

Recommended Posts

Yyy... kim Ty jesteś...? Bo chyba Cię nie kojarzę z Ponyville... :pinkie4:

Jak byłam mała to tam zawitałam, ale nie jeżdżę tam często...(nie mam czasu):flutterblush:


Witaj. Przedstawię ci teraz pewien problem.

Na podstawie faktu, że rozwaliłaś swojego czasu pół miasta, potrafiłabyś udowodnić mi, że magia to jednak nie tylko chaos i śmierć?

Nie myślę że magia to tylko chaos i śmierć, faktem jest że magia morze zabić ale służy też do dobrych celów. Magia jest bardzo pomocna np. do rysowania z którego żyję (zarabiam na tym). Róg jest bardzo pożyteczny nie tylko do rysowania ale też do innych rzeczy. Do podnoszenia rzeczy, do teleportowania się, do układanie włosów. Jest tak wiele rzeczy w których pomaga...:fluttershy4:

Link do komentarza

Cześć, oto i moje pytania:

1. Co robisz w wolnych chwilach?

2. Jakie masz zainteresowania?

Na razie tyle ;P

1.Rysuję, to takie proste...

2. Kocham...yyy...rysować, jeździć na deskorolce, pływać, głaskać zwierzęta, poznawać nowych ludzi, dużo tego jest, lubię też grać w gry planszowe...:fluttershy5:


Lubisz palić sziszę? Ja lubie, a mój ulubiony tytoń to cytrynka. A ty paliłaś kiedyś jakiś? Ja ciągle z kumplami z kompanii paliłem.

:fluttershy3:

Bardzo interesujące pytanie, osobiście paliłam tylko 3 razy ale ulubiony to wiśniowy..

(wchodzi Tiuna patrzy jak Laura z trudem stuka kopytami po klawiaturze i zaczyna powoli mówić swoim ślimaczym tempem...):

-Jeśli myślisz że jestem na haju to... to... to... masz rację...

Link do komentarza

Wolisz poznawać osoby ciche i skryte czy głośne i otwarte?

Czy lubisz kadzidła? Ja kocham indyjskie i japońskie.

Lubię wszystkie Kucyki na tym pięknym świecie! Kocham poznawać nowych ludzi! Ale wole te ciche... :flutterblush:

Ja też kocham kadzidła, mają taki egzotyczny zapach, uspokajają. Niektórzy mówią że śmierdzą, ale dla Mnie to oddech natury. Czy oddech natury śmierdzi? :twilight3:


Witaj i siemanko! Mam 2 pytania:

1. Piszesz jakieś FF?

2. Rysujesz coś?

Nie, ale lubię je czytać...

Oj, bardzo krępujące pytanie. Tak coś tam rysuję...:flutterblush:

Jeżeli chcesz tak bardzo wiedzieć, to masz tutaj:

http://imgur.com/Nm7sBLH

Mam słaby skaner, sorki...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...