Skocz do zawartości

Stronghold Kingdoms


Caduto

Recommended Posts

Witam , Dziś chciałbym żebyście przyjrzeli się grze Stronghold Kingdoms :molestia: , a może już ktoś się z tą grą spotkał . Ja pokrótce postaram się co nieco o niej powiedzieć i może zachęcić .

Gra przenosi nas w realia średniowiecznej europy , tu możemy wybrać na jakim świecie będziemy grali , czy będą to okolice Francji , Niemiec , Rosji a może Wysp Brytyjskich . Cała gra polega na budowaniu własnej potęgi i pozycji w świecie , czy to przy użyciu dyplomacji czy za pomocą licznej i uzbrojonej po zęby armii . Oprócz walki mamy tu ważny element ekonomiczny taki jak zarządzanie naszymi wioskami oraz ich rozbudowywanie a także dbanie o zadowolenie naszych poddanych . Resztę gry *jeśli zechcecie to poznacie sami , nie chcę psuć wam zabawy z odkrywania i poznawania . Mnie znajdziecie na 2 świecie , Wyspy Brytyjskie .

Pozdrawiam i zachęcam , wciąż jest tam mało bronies dlatego fajno by było zobaczyć kogoś znajomego z kim można pogadać , a nie mieć koło siebie samych hejterów :lyra3: .

Uwaga* Podkreślam, niczego nie reklamuje ani nie mam takiego zamiaru :flutterage:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga , już 4 kwietnia startuje pierwszy polski serwer w SH Kingkdoms , na którym po raz pierwszy będzie można zagrać na wiernie oddanej mapie polski ... dodatkowo cały interfejs gry został już z polszczony przez co gra staje się przyjemna i łatwa do nauki dla nowych graczy . Zapraszam wszystkich , może razem damy rade i założymy całą frakcję składającą się z bronies ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...