Jump to content

[Dyskusja] Shining Armor i sezon czwarty? [Zamknięte]


Hoffman
 Share

Recommended Posts

To dość ogólny temat który posłuży nam do dyskusji i spekulacji na temat roli Shining Armora w sezonie czwartym. Wiemy że po raz pierwszy pojawił się pod koniec sezonu drugiego. W sezonie trzecim występował znacznie częściej, to kolejny fakt. Zatem mając na uwadze to kim stała się Twilight no i co raz częstsze występy Shining Armora można spodziewać się, że ten odegra jeszcze większą rolę w sezonie czwartym. Ze względu na nową pozycję Twilight teoretycznie powinien częściej się z nią widywać, tak sądzę. Być może przyjdzie nam przekonać się, że praca księcia to nie tylko trenowanie lekkoatletów ale coś więcej, znacznie więcej. A może ze względu na nieco dłuższy staż ten udzieli kilka lekcji młodszej siostrze jak rządzić tym i owym (zakładając, że Twilight dostanie coś czym będzie mogła rządzić), a może wraz z siostrą przyjdzie mu stanąć do walki ze starym lub nowym złoczyńcą?

Co Waszym zdaniem wydarzy się w czwartym sezonie? Dowiemy się czegoś więcej o Shining Armorze, poznamy lepiej jego życie, a może... nie zobaczymy go w ogóle? W tą ostatnią opcję osobiście wątpię. Jakie jest Wasze zdanie?

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

Jeśli Twi zostanie w Canterlocie to jej braciszek raczej nie będzie jej towarzyszył. W końcu jest księciem Crystal Empire, więc tam trzymają go obowiązki. Z drugiej strony jednak z tego powodu może na jakiś czas wrócić do stolicy.

Jeśli zostanie w swoim "malutkim królestwie", albo Twi odbiorą skrzydła, to raczej będzie to postać, która odgrywa ważną rolę w określonym wątku, a potem odchodzi w cień. Już zresztą mamy w miarę potwierdzony taki jedno-strzałowiec - Igrzyska.

Właściwie Shining Armor jest w takim położeniu, że jego wkład w fabułę zależy głównie od 3 czynników: Twilight, Candance i Crystal Empire. Można też dodać ewentualne niebezpieczeństwo, ale to miałoby wpływ raczej na 1-2 odcinki, a nie na cały sezon.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, to nie liczę na jakiś większy występ Shininga w sezonie czwartym.

Dlaczego? Po ostatnim odcinku z jego większym udziałem (odcinek Games Ponies Play) zacząłem mieć coraz większe wrażenie, że do niektórych epizodów jest wstawiany niepotrzebnie, i powoli zaczyna sprawiać wrażenie postaci użytej w serialu jako '' postać - mebel''. :drurrp:

Mimo wszystko, mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy jeszcze Shininga w ważniejszej roli, być może, w walce.

Link to comment
Share on other sites

Shining to jeno podnóżek Kredensji. I jakoś odnoszę wrażenie, że jakoś bardzo na siłę próbują umniejszyć jego rolę oraz siłę. W odcinku weselnym pokazano go jako gościa, który niby potrafi stawiać bariery, ale ma podatny umysł :v W odcinku z Kryształowym Cesarstwem (a używam nazwy Cygnusa, a co!), okazał się być dość słaby w ubezpieczaniu Twilight. A potem go tak załatwili, że barierę musiała trzymać sama Cadance. No a w wymienionym przez Trica odcinku został zdegradowany do roli trenera. Not so well...

Ale może też odgrywał jedynie rolę wyznaczoną mu przez Celestię, by pomóc Twilight osiągnąć to, co miała osiągnąć? Dunno, ale mam nadzieję, że w IV sezonie pokaże coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...