Skocz do zawartości

Dirt


Cornickos

Recommended Posts

536186_535257666518092_1203403039_n.jpg

9538_535484379828754_1700047280_n.jpg

Imię: Dirt

Wiek: 18

Płeć: ogier

Rasa: kucyk ziemny

Cechy charakterystyczne: postrzępione lewe ucho

Znaczek: trzy ułożone w stos cegły

Specjalna zdolność: szeroko pojęte budownictwo

Zawód: Nadzorca budowlany. W wolnych chwilach prowadzi drużynę skautową

Hobby: Skauting, puszczaństwo (survival)

Miejsce urodzenia: Manehatten

Miejsce zamieszkania: Vanhoover

Rodzina:

-ojciec: Silverhoof

-matka: Strawberry Shake

-brat: Eggnogg

Charakter: Miły, dobroduszny, trochę małomówny ale jak się rozkręci to trudno mu wejść w słowo. Jeszcze do tego jest trochę chciwy i zachłanny ale jak wytknie mu się błąd to wręcz przesadnie się tym przejmuje i wyolbrzymia

Historia znaczka:

Po przerwie, gdy już każdy każdy zasiadł w swojej ławce, pani nauczycielka wszedł do klasy a za nią pewien rosły, złotowłosy ogier. Miał na sobie skromny mundur i chustę wokół szyi.  Był drużynowym jednej z manehattenskiej drużyny skautowej. Po krótkim omówieniu, czego to skauci nie robią(można szybciej zdobyć znaczek!!)owy drużynowy zaprosił nas na zbiórkę jego drużyny. Bez wahania uznałem, że pójdę na zbiórkę, bo przecież będę miał znaczek szybciej niż inni koledzy. Na spotkaniach skautowych było naprawdę fajnie, więc postanowiłem zostać, aczkolwiek irytowało mnie to, że po jakimś czasie już połowa mojego zastępu miała swoje znaczki. Pewnego razu na zbiórce Golden Mane(nasz drużynowy) zaproponował na żebyśmy pojechali na krótki obóz okolice Hollow Shades. Po miesiącu wyczekiwania w końcu pojechaliśmy na obóz. Po nocnej podróży pociągiem dojechaliśmy nad ranem do Hollow Shades. Gdy już wszystko wypakowaliśmy zaczęła się rozbudowa obozu. Jak już każdy zastęp postawił swoje namioty drużynowy rozdzielił każdemu z nich zadanie – nam przypadło zbudowanie stołów do jadalni. W sumie nie wiedzieliśmy od czego zacząć więc zaczęliśmy znosić drewno na miejsce gdzie miały być te stoły. Nagle wpadłem na pewien pomysł jak by mogły wyglądać te stoły i zacząłem rozdzielać robotę między członków zastępu a sam nadzorowałem i pomagałem wykonać niektóre prace. Po paru godzinach pracy stoły były skończone a na boku pojawił mi się znaczek – 3 ułożone w stos cegły

Historia:

Urodziłem się w Manehattenie mniej więcej rok po przeprowadzce mojej rodziny z Baltimare. Na początku chodziłem do szkoły dla ziemskich kuców potem rok wcześniej przeniosłem się do interrasowej klasy. W wieku 6 lat wstąpiłem do skautów, a rok później zdobyłem znaczek na swoim pierwszym wyjeździe. Po skończeniu szkoły od razu wstąpiłem do firmy budowlanej i szybko zostałem nadzorcą budowlanym (w końcu to mój specjalny talent). Zawsze próbuje spędzać jak najwięcej czasu w swoim rodzinnym mieście, gdzie prowadzę drużynę skautową i mam najwięcej przyjaciół, z którymi uwielbiam się spotykać, pomimo że firma dla której pracuje znajduje się w Vanhoover.

Link do komentarza

Fajny OC. Nie będę mówić o minusach bo ten OC może ma, ale na nie nie zasługuje.

+ oryginalny charakter.

+ kochany ziemniaczek.

+ oryginalny wygląd.

+ miło się czyta.

+ włożyłeś w niego dużo pracy i to widać.

W jednym słowie ORYGINALNOŚĆ.

A to najbardziej cenie we wszystkich OCkach :)

9.5/10, a to dlatego, że nigdy nie widzę ideału.

Link do komentarza

Fajny, fajny. Plusy:

+Nie jest alikornem

+Ciekawy wygląd

+Nie jest zaginionym bratem Księżniczek, którego porwał potwór

+Ciekawa historia

+Nie jest największym we wszechświecie fanem RD

+ Nie jest gwiazdą filmową, którą wszyscy znają

+ Bardzo ładny drugi rysunek

+ Nie jest wykonany w PC (Pony Creator)

Tyle ode mnie, więc daje mu 9,9/10 <3

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...