Skocz do zawartości

Darkness Triator


Wizio

Recommended Posts

83654770825053332262.jpg

By Rygiel

Imię: Darkness Triator

Płeć: Ogier

Wiek: 18 lat

Gatunek: Ziemny

Rodzice: Darkness'a wychowywał ojciec, gdyż jego matka ich opuściła. Ten z zawodu był handlarzem, który rzadko miał czas dla syna. Aktualnie jest na emeryturze, a on sam jest już schorowany i niedołężny.

Cutie Mark: Zwykł, dębowy łuk.

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Charakteru: Jest on typem samotnika i lepiej się czuje się samemu, lecz jeśli to wymagane to znosi podróże grupowe. Jest również pomocny, lecz rozumie odmowę i nie nalega. Jest opanowany, spokojny i nie lęka się za bardzo śmierci. Ma on swój honor oraz szanuje go u innych. Stara się on rzadko używać przemocy i zazwyczaj próbuje rozwiązać niemiłe sytuacje w sposób rozmowy, lecz jest zdolny do skorzystania ze swojej zwinności, którą kształcił bardziej, niż swoją siłę fizyczną.

Zainteresowania: Darkness interesuje się głównie łukami. Uczy się o wszystkim co jest z nimi związane. Sam robi strzały, które służą mu już całkiem długo. Lubi również raz po raz coś przeczytać lub po prostu pobyć w samotności, która jest jego najlepszą przyjaciółką. Raz po raz coś stworzy własnokopytnie, lecz są to głównie łuki, których i tak nie używa, tylko wiesza je w swoim domu.

Historia:

Darkness urodził się w Canterlocie w rodzinie kupców. Od zawsze wychowywał go ojciec, gdyż matka zostawiła ich kilka miesięcy po jego narodzinach. Jego tata miał wobec niego wielkie plany. Chciał aby przejął rodzinny interes i został kupcem, lecz on sam miał jednak inne plany. Chciał być wolny i robić coś innego, niż chodzenie z miasta do miasta i sprzedawania różnych rodzajów towarów. Pewnego dnia, gdy wybrał się na spacer do pobliskiego lasu natrafił na pewną opuszczoną chatę. Prawdopodobnie należała do myśliwego, który musiał już od jakiegoś czasu nie odwiedzać tego miejsca. Darkness z czystej ciekawości wszedł do środka budynku. Wnętrze było całe zakurzone, pokryte pajęczynami, a nawet zamieszkiwała je różnoraka fauna, która zaliczała się do tych małych zwierząt. Postanowił jednak pochodzić po tym dziwnym miejscu, co mu się opłaciło. Wszedł on bowiem na strych, na którym natrafił na stary łuk. Zabrał on go bowiem z wielką chęcią. Strzały musiał sam zrobić, co też uczynił. Po drobnych przygotowaniach udał się na ogródek i próbował strzelać w jakiś cel. Zrobił więc na pobliskim drzewie tarczę, którą wyciął nożem kuchennym, w którą zmierzał wystrzelone strzały. Jak na pierwszy raz szło mu dobrze, aż za dobrze. Nim się obejrzał to już umiał trafiać w sam środek prawie bez skupienia się co też przyczyniło się do zdobycia jego znaczku. Był on z tego powodu bardzo szczęśliwy, lecz co innego jego ojciec, który był lekko zawiedziony z talentu syna. Z czasem zaczął się do tego przyzwyczajać, a nawet również to polubił, lecz nie miał wiele czasu dla swojego syna z powodu pracy. Tak właśnie Darkness zaczął być typem samotnika, który nie ufał osobą, którym nie znał. Cenił sobie prywatność, którą wykorzystywał na dalsze szkolenie swojej i tak już perfekcyjnej umiejętności.

Wygląd:

Darkness jest dobrze zbudowanym kucem ziemnym o czarnym umaszczeniu. Nie jest on wysoki, lecz też nie niski tylko jest jak każdy inny kuc. Włosy ma krótkie o kolorze ciemnego fioletu, który również jest kolorem jego dużych i błyszczących oczu. Ogon jest średniej długości, który sięga mu mniej więcej do kolan lub troszkę niżej. Nie ma znaków szczególnych chyba, że zaliczamy do tego brak uśmiechu na jego twarzy jak u większości kucy.

Link do komentarza

Yay! W końcu mogę dowiedzieć się czegoś więcej o Darknessie, z którym moja OC, Corrie ma dość dobry kontakt, a przynajmniej tak sądzę. :ming:

Przechodząc do rzeczy. Postać nie jest alicornem i jest normalna, co w tym dziale teraz jest już rzadkością. :rainderp: Ma bardzo ciekawą i dobrze napisaną historię, bez większych błędów.

Powiedz mi tylko Wiziu, jak on strzela z łuku, skoro jest kucykiem ziemnym? Chociaż, że ma aż tak bardzo chwytne i zwinne kopyta, ale nie wnikam w to. W Equestrii wszystko jest możliwe. :ming: Według mnie postać jest perfekcyjna, a oceniając ją liczbą, byłoby to po prostu 10/10.

Link do komentarza

Powiedz mi tylko Wiziu, jak on strzela z łuku, skoro jest kucykiem ziemnym.

To już moja droga jest tajemnica zawodowa. ^ ^

Yay! W końcu mogę dowiedzieć się czegoś więcej o Darknessie' date=' z którym moja OC, Corrie ma dość dobry kontakt, a przynajmniej tak sądzę. :ming:[/quote']

Tym lepiej dla ciebie. Tego kuca zawsze lepiej poznać. :rainderp:

A może mam o tym napisać? :rariderp:

PS: Dziękuje za wypowiedź.

Link do komentarza

Podoba mi się. Ot, kuc który mógłby mieszkać gdzieś tam w Equestrii i nikomu by nie wadził, wpasowywujący się w ten świat. Nie jakaś księżniczka czy alicorn znikąd...

Jedyne co to nie wyobrażam sobie łucznika kuca ziemskiego... chyba żeby używał haków na naciąganie cięciwy i trzymanie łuku.

Anyway, jak tu wszyscy dają skale, to ja dam 8/10 :lyra2:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...