Skocz do zawartości

Twórczość Śliwy


Śliwa

Recommended Posts

:F No i jest... :D Najwięcej zajęło mi szkicowanie, bo straaszszszsznie nie lubię skrzydłów, a skrzydły tutaj chciałem zrobić bajeranckie, a i tak zrobiłem zwyczajne :F Tzn troszke wieksze niż zwyczajne. No i zabrakło mi papieru do markerów i robiłem na zwykłym technicznym, ale tragedii nie ma z jakością, tyle że choleeeernie łatwo się to ,,rozjeżdżało" i wypadało poza linie :F na innych papierach tak się nie zachowywały markery, a fe! ale, mam nadzieję że się spodoba... Ah i zrobiłem mały eksperyment - wykasowałem białe tło. Chyba nie było do niczego potrzebne, nie?
 

oc_azure_flame__goldennove__by_p0nfir3__

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, ale i tak najpierw muszę skończyć szyć pluszaka... ale na szczęście już finiszuję xd potem moge coś porysować zanim wezmę się za następnego... xD tak wiem, odbija mi, rysunki, wektory, pluszaki... whatever :D

Tylko... skoro Turoniu lubisz zapewne religijne tematy (sądząc po tytule i awatarze) to mój OC może być jedynie demonem, diabłem, upadłym aniołem etc. etc. wszystkim co złe, bo na WoE to on ma za uszami torturowanie i zabijanie, także Q.Q jak widać po ostatnim obrazku jego wściekłości on jest zły do szpiku kości! (ale rym)

Nie wiem czemu taki jest... tak wyszło... miał być DJem i imprezowiczem, stał się zdegenerowanym byłym wojskowym który został wydalony z gwardii za torturowanie jeńców  :rainderp:

I czekam na wytyczne co do rysunku który ma być wykonany przeze mnie może być to cokolwiek, byle by mogło być wykonane w stylu takim jak widać na moich artach xd

 

A co do wektorów... zwykły wektor (np. kogoś z mane6) zajmuje z 3-4h... ale ta zebra Q.Q robienie temu OC Cutie marka na podstawie karty z Yu-Gi-Oh to było prawie 2h męczenia się, a wykonanie tych zebrowych pasków na ciele, to kolejne 2 godziny. Stąd tak długo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sam Święty Piotr kiedyś mordował i torturował chrześcijan nim się nawrócił i nie dość że nie jest po tym demonem ni diabłem to jest świętym dzierżącym klucze do bram Niebieskich! 8D 
Poza tym demony też rysuję choćby przy obrazach Św Michała Archanioła pokonującego Szatana^^
A jakby było mało, mam za sobą rysunek OC VileRaven więc niec mi nie jest straszne xD
A Ja to jak zwykle proszę o Turonia :3 to jest to zwierzę co chodziło ongiś z kolędnikami, na google grafika jest kilka,ale można się opierać na moim dA W każdym razie turoń musi mieć rogi, bródkę, dzwoneczek,ewentualnie ząbki^^ i oczywiście musi być w Twoim stylu!! Ja będe czekać na Twoje wytyczne^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś w stylu mojego poprzedniego arta... tzn... Fireblast jak jest ,,wkurzony" zamiast grzywy ma płomienie, tak samo z jego skrzydłami - są z ognia. Oczy, po prostu mają być krwistoczerwone, zęby wampirze to mój dodatek, nie musi ich być :D Pozę i wszystko inne zostawiam Tobie do dyspozycji... generalnie żeby było mrrrrocznie :D a Turoniem się zajmę :D

 

 

aaa... tak na marginesie, może jestem debilem... ale to czasem nie Paweł był prześladowcą chrześcijaninów? :F Bo tak coś mi sie o uszy obiło że Sajmon Pjetja był tylko rybaczyną :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś w stylu mojego poprzedniego arta... tzn... Fireblast jak jest ,,wkurzony" zamiast grzywy ma płomienie, tak samo z jego skrzydłami - są z ognia. Oczy, po prostu mają być krwistoczerwone, zęby wampirze to mój dodatek, nie musi ich być :D Pozę i wszystko inne zostawiam Tobie do dyspozycji... generalnie żeby było mrrrrocznie :D a Turoniem się zajmę :D

 

 

aaa... tak na marginesie, może jestem debilem... ale to czasem nie Paweł był prześladowcą chrześcijaninów? :F Bo tak coś mi sie o uszy obiło że Sajmon Pjetja był tylko rybaczyną :<

 

Oż na latającego cholendra masz rację xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

YoraeIs.jpg

Ymmm no... zeskanuję jak wrócę do polski... wybacz Turoniu, że tak długo, ale miałem mase egzaminów itp itd, urwanie głowy, dopiero teraz na urlopie siedząc z piwem nad brzegiem morza mam czas na oddawanie się przyjemnościom twórczym  :fluttershy4: 

No i jeszcze drugi skończony rysunek 5MVEp43.jpg

 

Wiem, że nieobrócony ale wrzucam to z tableta i nie wiem jak tu sie obraca  :fluttersad: 

No, to tyle, wróce do polski to chyba będę miał z 10 artów do wrzuceeeniaaa :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jej, jaki duży progres.

 

I rzeczywiście - rysunek dla Turonia najlepszy.

Chociaż wszystkie były tak samo ładne i z trudem jest mi wybrać który najlepszy, jednak  gdybym miała wybierać z całego tematu nie znalazł by się jeden, a dwa - trzy.

 

Żadnego przekazu odnoście rysunków nie muszę ci przedstawiać, bo nie chcę cię krzywdzić, w szczególności twoich oczu, które przebijają się przez ten obszerny post, niezależnie czy to byś czytał, czy też nie.

 

Ale czemu cię nie krzywdzę, tego nie wiem, ale chyba powoli zaczynam, bo piszę jakieś bzdety bzdetne, także zadowól się tekstem od pierwszej linijki do trzeciej, reszty czytać nie musisz.

Ej, chwila, to jak się dowiesz, że masz czytać tylko wyznaczone zdania? :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

O jezu 500 lat mnie tu nie było, post już dawno zapomniany.

Na prośbę moją administracja przeniosła dział, bo w zasadzie traditionali już mało robię, a oprócz rysowania jeszcze piszę i szyję (tzn... zaczynam :D) więc, to już nie tylko Kredkowanie :D

A żeby nie być gołosłownym, to pokażę czo od tamtego czasu się zmieniło w Śliwowej tfurczości.

 

Anizo w zbroi (art z Czerwca br.):


Anizo w zbroi 

 

anizo_armoured_oc_by_p0nfir3_by_p0nfir3-

 

Gravis [OC] (art z sierpnia):

Gravis Hilaritas OC

gravis_hilaritas__oc__by_p0nfir3-d6iscgi

 

Wektor na konkurs WoE (też sierpień):

Role Playing Competition OC

role_playing__competition_oc___vector__b

 

A teraz czas na Digitale :D
Pierwszego z nich się wstydzę, ale cóż, pokazać trzeba, na błędach człowiek się uczy:
Pinkacz Digital

http://p0nfir3.deviantart.com/art/Digi-Pinkie-P-396551036?q=sort%3Atime%20gallery%3AP0NFIR3&qo=9

muszę go w końcu poprawić ;_;

 

Ale dalej tak tragicznie już nie jest :)
Vinylka (Wrzesień)

Vinyl Digitally

vinyl_digitally_by_p0nfir3-d6nnsgi.png

 

 

A teraz... Twalot :D

Twulurt

buck_it__where_am_i___by_p0nfir3-d6qpgov

 

Dodam jeszcze potem resztę nowych artów, jak ktoś jest niecierpliwy to zapraszam na dA. Chwilowo muszę lecieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...