Skocz do zawartości

Twórczość Śliwy


Śliwa

Recommended Posts

Jestem roszczarowana ,bo nie było ani jednej wzmianki o mnie

032q.jpg

Pozwól ,że skomentuje pro obrazki. Przyznaje ,że jestem zdziwiona poziomem Twoich pierwszych prac ..szczerze szybciej je opanowałeś niż ja.. jestem pod wrazeniem ;).

Kucyki wyglądają dobrze, mają poprawną anatomie jak na moje oko i uważam ,że mogłbyś też troche powoli tworzyć własne, bardzej skomplikowane pozy :>

Tak przy okazji jak nazywa się ten pomarańczowy marker na AJ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonono, oczywiście promarkery mam dzięki OttonandPooky, która narysowała mi śliczne Vinylkowe chibbi (czy jak to się pisze) na meet'cie i poleciła mi owe markery kupić ^ ^ przyznam, że tak się nimi zachwyciłem, że zamiast pójść za jej radą i kupić na początek tylko parę odcieni np. na pinkie i się nauczyć tego używać, to następnego dnia (czyt. dzisiaj) dokupiłem tego tyle, że już jest 16 czu 17 odcieni... bo cudownie się tym rysuje =^.^= A co do umaszczenia AJ - kolorek zwie się Pumpkin xD

Dzięki za miłe słowe, dalej przede mną sporo pracy, bo szkic na takie coś jak wyżej zajmuje mi ok. godziny -_- więc własną pozę pewnie tworzył bym ze 2-3h, ale owszem, zamierzam się za to zacząć brać, bo już to robiłem, ale z kredkami (btw. powyższa vinyl nie była na niczym wzorowana, nie licząc pyszczka, który zmaściłem czyniąc go smutnym i robiąc zbyt grube wargi) ;d... muszę tylko jeszcze dorwać skaner i będzie miód malina, co do AJ... Bardziej bym powiedział, że jak gruszka xD

 

Miałem dzisiaj jeszcze stworzyć pinkie lub AJ w jakiejś fajnej pozie ale muszę poskładać szafę i spakować się na żywieckiego meet'a :< Ale może na meetcie coś maznę? zobaczy sie xD 

Pozdro, i zapraaaszam do oceniania i krytykowania, bo to motywuje dodalszej pracy i pomaga robić postępy ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Nelly oraz plakat z Żywieckiego ponymeeta

 

Nelly podoba mi się i z samej kreski oraz z kolorystyki ..jednak jeszcze wyczuwam male problemy z kolorowaniem większych powierzchni (pumpkin) ale się nie martw ,bo to jest największy problem nowych użytkowników pro ;>

 

Drugi podoba mi się przez pokolorowanie..mała powierzchnia i już widać te opanowanie ..No gdy człowiek spojrzy na grzywę tego kucyka ...pomyśli ,ze to nie jest tradional tylko wydrukowany obrazek c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJowa pupcia taka miała być :3 xD Gruszkooowa (z kształtu)
@Pooky - wiem... :< ale wciąż ćwiczę, ćwiczę i ćwiczę... to już chyba z 8-9 obrazek z użyciem markerków, i coraz wygodniej mi sie tego używa, tylko muszę wyrobić sobie precyzję i szybkość w wypełnianiu większych powierzchni i dochodzeniu do krawędzi + muszę znaleźć cienkopisy które nie rozmywają się po przejechaniu ich promarkerem, bo nie widzi mi się, żebym za każdym razem musiał uważać na żęsy, brwi, nos, usta, czy czarną CMkę jak u Nelly.
Ah! Właśnie! Co do Nelly... Pewnie się ucieszy, jak się dowie, że wszystkim się podoba :D To jest najlepsiejsza przyjaciółka Fireblasta ^ ^
@PISKLAK - dzięki ^ ^ hardkorzyć może i nie hardkorzę, zobaczyłbyś co właśnie np. Pooki wyprawia z tymi kucowymi chibbi ^ ^, ale dzięki, takie opinie są budujące. Chociaż jak widać miejsce P0NFIR3'a jest bardziej w rysunkach i pisaniu, niż w robieniu muzyki :< Swoją drogą następne arty będą dotyczyły głównie jego i nelly, muszę też pare konturówek zrobić, i nauczyć się tworzyć wektory/digitale.
Ale spokojnie, o AJ, Pinkie i Vinyl nie zapomnę, z czasem jak będę miał troszkę luźniej maznę pewnie jakąś RD/Twilie/Rarcię/Flutter itp... Może nawet księżniczki? 

Ah i co do stylu... staram się nawiązywać do kanonu serialowego, nie tworzyć własnej kreski czy rysować chibbi itp... bo jeszcze nie umiem :)

@Fagg - Hm... to jest kucyk żywieckiego ponymeet'a... myślałem że on trzyma w pyszczku jakieś słomki czy coś, i dlatego takie dwie krzywe kreski... okazało się potem (po bliższym przyjrzeniu na komputerze) że to był język liżący piankę z ,,chmurkopiwa" xD No ale tak też nie jest źle, przynajmniej mam pamiątkę. A moja pinkie poszła na cele ,,charytatywne" tzn... na poprawę humorku dzieciom że szpitala ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm ,ale wiesz co mój kolego? Trochę mnie martwi sposób w jakim wykonujesz te tła....powiedz szczerze nie jest Ci żal tych markerów? XD

Ja zawsze robię taką obtoczę wokół lineartu i też to ładnie wygląda i jest oszczędnie c: http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/111/2/8/untitled_by_ottonandpooky-d62hq2p.jpg

 

 

A jeżeli Tobie bardziej zależy na większych i jednolitych tłach ...najlepiej zamiast markerem... po prostu ... kupić sobie blok techniczny z kolorowymi kartkami .. wyciąć elegancko postać wykonaną pro i estetycznie przykleić na dany kolor kartki technicznej..Też to ładnie wygląda i markery mniej się zużywają c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, potwierdzam powyższy post. Szkoda promarkerów, z tego co kojarzę są dość kosztowne. Można by było też spróbować robić tło np farbkami? tylko że to na jakims lepsiejszym papierze^^ Tak czy siak warto poeksperymentować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie mam skanera, ale znowu oddam znajomemu do wskanowania jak mi sie uzbiera pare rysunków... xP 
imag0930l.jpg
Mój OC w nowej wersji... :P
No, to tak a propo tła xD
a wracajac do tematu tła, spróbuję zrobić otoczkę dookoła linearta tak jak sugerujesz, zobaczymy co wyjdzie, chociaż mi po prostu podoba sie takie tło jednolite :D chociaż jak znajdę czas to zajmę się bardziej skomplikowanymi artami.
Natomiast w wycinanki nie zamierzam się bawić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark_coloured_mane_celestia_by_p0nfir3-d

Taka tam Celestia z Ciemną grzywą

fireblast__oc__by_p0nfir3-d63807n.png

Taka tam nowa wersja mojego OC... pozwolę sobie od razu dodać że w opisie tego obrazka na deviancie (link jak klikniecie na obrazek) jest odnośnik do wektora wykonanego przez Kyssa na podstawie tego arta... a teraz...
NOWOŚĆ... dzięki Kyssowi nauczyłem się...
nelly__vector__by_p0nfir3_by_p0nfir3-d63

... wektorować :D Ta praca jest w 100% moja :) Pliku .svg nie dawałem bo nie jest on nikomu do szczęścia potrzebny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...