Recommended Posts

Wątek powstał, by każdy gracz (oraz Mistrz Gry) mógł wpisywać w nim powiadomienia o swoich nieobecnościach, prosić o dodatkowy dzień na odpis i zgłaszać wszelkiego rodzaju problemy z odpowiadaniem na sesję na czas. Dzięki temu wszystkie opóźnienia będą zawarte w jednym miejscu, nie zaś rozrzucone po tematach dotyczących konkretnych sesji i temacie dyskusyjnym.

Edytowano przez EverTree

Niestety, muszę poinformować was o sporych utrudnieniach jakie odbiją sie na każdej sesji umieszczonej w tym dziale. Otóż z powodu wyjazdów związanych z długim weekendem i egzaminów maturalnych, które zbliżają się wielkimi krokami zmuszony jestem zawiesić moje odpisy w sesjach. Pomiędzy 28 kwietnia a 11 maja (termin ten może sie wydłużyć, aczkolwiek zrobię wszystko, żeby wrócić jak najszybciej) będę zatem nieobecny i nie będę w stanie spełniać roli Mistrza Gry. Za wszelkie utrudnienia przepraszam, aczkolwiek są one ode mnie zupełnie niezależne (i szczerze wolałbym ich uniknąć...)

Wybaczcie, ale nie będzie mnie w sesji "Ku nieznanemu". Powodem jest rozwalony komp, i teraz będę kupował nowy ;/ Wydaje mi się, że będę mógł powrócić gdzieś tak dopiero za miesiąc ;-; Na szczęście, jak na razie mój bohater jest nieprzytomny, więc moglibyście go podźwigać przez jakiś czas na plecach :3 Obiecuję, że kiedy wrócę walnę wam EPICKO WIELKO DŁUGIE POSTA. 

Tak się składa, że jutro w nocy z piątek/sobota wyjeżdżam na wakacje. Wracam ok. 15 sierpnia. Niby internet tam już jest, ale tak jakby co informuję. Jak będzie to również dam znak~

Chcę oświadczyć że jako zaczynają się wakacje zostaje przeniesiony z miesjca zamieszkania na kolonię czyli jednym słowem wyjeżdzam 29.06.2013 i wracam dopiero 12.07.2013. Proszę o zatrzymanie sesji "Poznać siebie samego" aż do mojego powrotu. Dziękuje i życzę miłego dnia.

Edytowano przez jacob.zvierz

W przyszłym tygodniu wyjeżdżam. Do taty więc nie ma racji odwołania,

Na dwa tygodnie. Nie wiem dokładnie jakiego dnia tygodnia. Najpewniej środa. Całe pełne dwa tygodnie.

Będę miała internet,ale ograniczony dostęp.

:lunaderp:

Gość Czubaka

Przez ten weekend mnie ie będzie, a na miejscu raczej nie znajdę neta. lKT6erf.png

Gość Czubaka

Od 1 do 7 sierpnia ie będzie mnie w domu, wyjazd rodzinny ..., może złapie neta na miejscu...

Cały weekend z bardzo mocno ograniczonym dostępem do Internetu (będę się rozbijał pociągami po Polsce, więc ciężko mi będzie znaleźć czas i zasięg).

W Cerastes powinna odpowiedzieć jeszcze jedna osoba, w Lucidzie trzy. I ostrzegam, że jeśli do poniedziałku te osoby nie dadzą znaku życia, to nie będę dłużej czekał z kolejnym odpisem, a nieodpisujący mogą liczyć na nieciekawy dla ich postaci obrót sprawy. Naprawdę, dość zwlekania, czekam od końcówki lipca...

Wat?

U nas odpisali już wszyscy, czekamy teraz na Cię, MG.

A Zmara?

Niestety, kolejny raz z mojej winy zmuszony jestem ogłosić przerwę w prowadzeniu sesji. Jest to związane z znacznym stopniu z problemami jakie wiążą sie ze zmianą szkoły i miejsca zamieszkania i w znacznym stopniu odbije sie na możliwości odpisywania na sesje, w związku z czym na następny post MG musicie poczekać aż do 9 września.

Za wszelkie kłopoty i niedogodności serdecznie przepraszam ._.

Hm, no tak. Przydałobu się napisać o takowych problemach. Otórz szkołę mam na 6. Znaczy tak muszę się budzić by zdążyć na dwa autobusy. Siedzę sobie w niej do 15 i wracam padnięta do domu. Nauki mamy od cholery dużo. Prawdopodobnie będę miała duże trudności z odpisywaniem. Przepraszam.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się