Skocz do zawartości

Shadow Note


ShadowNote

Recommended Posts

Wiek: Dorosła, około 756 lat

Rasa: Zmiennokształtna

Imię: Shadow Note

CM: Nie posiada

Wygląd: Awatar (Większa wersja: Zbyt perwersyjna na purytańskie forum o kucykach xD)

Witam każdego tu obecnego, obecną, pewnie chcecie znać moją historię, dobrze więc, ale to co teraz powiem może nie starczyć a na pytania jestem otwarta.

Urodziłam się w Canterlot, moją matką była Vinyl Scratch, ojca nigdy nie znałam, wychowała mnie ciotka Octavia, przez całe dzieciństwo byłam samotna, dopiero w wieku 234 lat poznałam mojego ukochanego, wielu go pewnie zna a jego imię to Doktor Whooves, prawdę mówiąc on był jedynym któremu dane było mnie posiąść.

Swego czasu zajmowałem się studiowaniem magi mroku i nekromancji, ale to nie przez to zostałam nosicielką choroby jaką jest opętanie, już taka się urodziłam, a przy okazji taka ciekawostka, nie jestem jedynym dowodem na to, że dzieci potężnych nekromantów mogą się rodzić już opętane. W swojej karierze zdarzało mi się prowadzić, często śmiertelne, eksperymenty na innych kucykach, często dlatego też tajemniczo znikały źrebiątka bawiące się w pobliżu lasu Everfree, jeszcze częściej z rąk moich nieumarłych sług jak moich własnych.

Jako iż nic więcej co mogło by was interesować nie wpada mi do głowy, zdaję się na wasze pytania.

Kolor zarezerwowany jest dla Ekipy Forum. Usuwam też link do większej wersji Twojego avka, bo mocne saucy. Na avku tak tego nie widać. Konsultowane z Administracją ~Solaris Fabulous

Link do komentarza

Eeee, cóż. Rodzice są... Vinyl? Wychowywała ją Octavia? Później jej mężem był Whooves... Nie mam pojęcia, co powinnam powiedzieć. Jeśli jest to robione na serio, to cóż, nie udało ci się. Sam jej wygląd... ech. Nie ma charakteru. Gdzie mieszka? Czym się zajmuje? Nic praktycznie nie wiemy o niej. To może być początek czegoś większego, szkic historii OC.

Skoro urodziła ją Vinyl, to nie mogła być po 234 latach z Doktorem, ponieważ Vinyl, Octavia i Doktor żyli w tych samych czasach. Raczej nie łączy się postaci z serialu z OC.

Nie ma nic o umiejętnościach. Nie, tutaj nie ma prawie nic... Jest początek historii, ale musisz ją rozwinąć. Może być ciekawa, ale jak na razie jest do poprawy.

Link do komentarza

Jest zmiennokształtna (to to samo co changeling niby?), a jej matką jest Vinyl, ciocią Octavia, zna doktora Whoovesa i jest jego ukochaną...

Nie. Ja się nie zgadzam. Przesada.

I od kiedy opętanie jest chorobą?

W ogóle, co?

Jesteś córką nekromanty?

Nienienie.

Może wygląd...:cadance4:

...

Nie mam nic do clopów, ani do takich rysunków, ale...

Tak w ogóle, ładnie wykonany obrazek...

Ale... serio?

Znaczy, naprawdę?

Mi ten wygląd, średnio pasuje do OC, jako takiego, a tego szczególnie.

Wydaje mi się, że próbowałeś zrobić fajnego OCka, ale obrałeś trochę złą drogę.

Link do komentarza

Historia zrobiona na poczekaniu :P Zlepek faktów z moich RP które po prostu się nie łączą, ale chyba napiszę prawdziwą historię mojego OCka, wątpię żeby kogoś ona interesowała, ale postaram się ją wygrzebać z czeluści mojego komputera, jeśli nie znajdę to napiszę na nowo.

A teraz krótkie i należyte wyjaśnienia :

- Nie jest to na serio, po prostu chciałem coś napisać

- Ona, uważa opętanie za chorobę

- Nie do końca nekromanty

- Gdzie mieszka, jej talenty itp. raczej nie są zbyt... "przyjazne" x3

- Zmiennokształtna to tłumaczenie z changeling'a

- Poproś, dostaniesz oficjalny wygląd, bardziej... kucykowy :3

Podsumowanie : Muszę się wziąć za historie mojej OCki ^+^

Link do komentarza

Matka - Vinyl a 234 lat później związek z Time Turnerem ? Niemożliwe.Kuce nie żyją tyle lat.

Zwykłe changelingi tym bardziej nie żyją dłużej od kucy.Są jak owady żyjące w rojach,więc żyją krótko a nie 756 lat i więcej. To nie Alicorny...

Co mają changelingi do nekromancji -_-

PS.W tekście masz - ZajmowałEm się studiowaniem magii mroku...

A powinno być w rodzaju żeńskim.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...