ShadowNote

Brony
 • Content count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

4 Followers

About ShadowNote

 • Rank
  Mistrzyni Swobody.
 • Birthday 04/02/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Gdzieś we Wrocławiu.
 • Zainteresowania
  Filozofia szkic oraz gra na gitarze... Nigdy w życiu nie grałem na gitarze, ale zawsze mnie ciągnie do tego instrumentu.. Może kiedyś się nauczę, a na razie będę tylko wzdychał do akustyków za sklepową szybą.
 • Ulubiona postać
  AJ... <.< *pist z lassa*

Recent Profile Visitors

795 profile views
 1. Takich ludzi potrzebujemy! Stanowczych i bez przekazu!
 2. Ban bo error 404, użytkownika nie znaleziono.
 3. A ja użyję argumentów których wam brakowało i słowa którym można nawet dział czyt. Pod-forum nazwać a jest to mianowicie "Bestiariusz". Jakby nie patrzeć jesteśmy wkońcu ludźmi a kuce to takie bestyjki, słodkie i nie szkodliwe, ale to dalej stworzenia które nie są ludźmi więc pasują do ideii bestiariusza. I NIKT z was nie wspomniał o rasach które nie są związane z kopytami. Gdzie są diamentowe psy ? A gryfy ? Gryf jest popularnym OC! Są jeszcze hydry np. I to wszystko oficjalne rasy więc czemu nie zrobić czegoś poświęconego wyłącznie rasom ? To przynosi tyle możliwości! Dla artystów fandomu na przykład! Nie dość, że przykładowy rysunek to jeszcze opis wyglądu, a do tego niezła ściąga dla naszych pisarzy! To dobry pomysł, ale nie trzymajmy się ideii kopyt! A co jak co w polskim fandomie faktycznie nie ma zbytnio wyróżniających się ras ale to nie znaczy, że nie powinno. To pozwala na stworzenie OC które nas odwzorowuje, pozwolę sobie użyć wyrażenia często mylonego z OC... Ponysony. Ponysona która nie tylko zachowaniem, ale także całą swoją aparycją manifestuje czyjąś osobę. Ale dążąc dalej tym tropem to bestiariusz poza swoją oczywistą funkcją mógłby wprowadzić nowy aspekt srtystyczny do fandomu! Nie tak łatwo stworzyć rasę która współgra ze światem MLP, jest wiarygodna, ma ciekawą historię i tak dalej. Naprawdę nikt z was nie wpadł na coś tak oczywistego ? Bójcie się Luny!
 4. 130. Za bardzo wierzył w głębokość jeziora.
 5. Kup se paszę! Będziesz miał co jeść. Medyk! Skończyły mi się karabiny w amunicji!
 6. MLPTrollska nowym fejsbusiem! Łoooo! Ech... Jestem tu tyle czasu, od S2 bodajże ale takiego przywitania to forum dawno nie widziało! Może to nawet pierwsze ?
 7. Tytoń chesterfielda... Niebieski... Hmmm... Coś nie tak z moimi priorytetami
 8. Kalafiorowa.
 9. Dobra pany.. Minęło trochę czasu, mam się czym chwalić i żalić, a ktoś mógł czekać na moje prace.. Nie wiem kto gdzie i jak, ale zawsze.. Boli mnie tylko skaner.. Świetnie to widać na tym tutaj.. http://puu.sh/hCnJI/90ba91ba74.jpg
 10. Wszystkiego najlepszego :)

 11. Uuu, nie jest źle, nawet ciekawie... Już mam pomysł jak cię dorzucić. Obiecują Ci, że nast. Wątek fabularny nie będzie tak.. Nie przemyślany, ale mniejsza.. Wystawie tutaj, żeby inni zbytnio się nie śpieszyli z postami po wątku.. Postaram się zakończyć poprzedni wątek w miarę możliwości i napisać kolejny. Ty zaś wchodzisz po tym wątku, będzie on dotyczył poniekąd twojej postaci więc dostaniesz lekkiego kopa na start, że tak powiem... You again ? You mean THAT expedition ?!... Well alright you can join as soon as we leave.
 12. Dobra kurczaczki! Gra otwarta, zobaczymy jak będzie nam to szło~ A tutaj link do gry:
 13. Dobra, niedługo otwieram temat z grą, będę w nim czynnie uczestniczył, ale to nie jest start sesji. Chodzi mi o to, że chcę zobaczyć Wasze posty. A sam nie mogę się już doczekać żeby zacząć sesje! Zasady są proste, przestrzegamy moich reguł dotyczących sesji, oczywiście pytania do mnie na PW. To ma być rozgrzewka, akcja będzie miała miejsce w stajni i chciałbym żeby dotyczyła codziennego życia. Prawdopodobnie uzupełnię ogromną lukę w fabule, a może nawet się skuszę aby przeprowadzić trening z użytku pancerzy magicznych ? Osoby poza starterem.. Cóż, ufam Im tak samo jak Wam. Nie wątpię, że dadzą czadu kiedy już będą mogły odpisać. Zdradzę tylko, że kucyk zagadka zapowiada cię co najmniej zaskakująco.
 14. Hmm.. Widzę, że drużynka zaprawionych wojaków się robi. Ale jakby nie patrzeć do realiów sesji w sam raz! Niedługo dowiecie się dlaczego~ Taki pomysł mam, każdy mógłby dołączyć swój tzw. Theme song aby lepiej się wczuć! A dla waszej pewności.. Nie martwcie się, że drużyna ograniczy się do dobrych, chaotycznie dobrych czy po prostu "pozytywnych" charakterów, mam dla was kilka niespodzianek, a tymczasem.. A solider buck of good intents and damn tough one i suspect. You'll make a nice addition to our expedition, carry on. Oh, and don’t forget.. No random.. "touching". Understood ? Good.
 15. Powiedzmy, że się nie spodziewałem, podejrzewam, że historia nieco inspirowana Velvet a wygląd na Fluttershy.... Aaaaale skoro taki jest Twój wybór, a nie mi go oceniać.... Overmare is glad somepony like you wants to explore wasteland, your voice shall become legendary across the wastes. Go on, don't get messy outside. Sesja nabiera tempa, poczekam do końca tygodnia i myślę, że możemy zaczynać nawet od niedzieli. Niedługo updejt postów i utworze listę graczy. Kiedy sesja się zacznie wystawie link kierujący do tematu z grą. Zapisy pozostaną otwarte, ale wszystkie karty postaci proszę na pw. A! KP po rozpoczęciu gry nie powinno się łączyć ze stajnią 303. Chyba, że masz dobre argumenty. Oficjalną nazwę drużyny poznacie z rozpoczęciem gry. Żadna postać nie dostanie preferowanej broni przy starcie gry! Podam wam listę rzeczy które będziecie mogli wybrać z magazynu. Wybaczcie mi jeśli za bardzo próbuję zrobić z tego bardziej poważną sesję, ale chcę mieć pewność, że wszyscy wystartujemy na tym samym poziomie, a dopiero późniejsze osiągnięcia za decydują o Naszych losach. Perki będą rozdawane po ważniejszych elementach sesji. Jak to będzie wyglądać ? Poza aktywnym udziałem po prostu wystawie post mówiący coś w stylu " bla bla bla, fabuła, bla bla bla […] Awansujesz! Możesz wybrać perk.. (do którego poziomu jeżeli zdecydujecie się na kanoniczny)".