Skocz do zawartości

Uniwersytet Canterlocki i Szkółka RP


Wizio

Recommended Posts

Ostatnio wraz z asiekierką myśleliśmy nad zrobieniem paru rzeczy, które pomogłyby graczom serwera ogarnąć RP oraz oraz mody, które są. Do tego posłuży Uniwersytet Canterlocki. Tam będą prowadzone lekcje, na temat modów, które są aktualnie wprowadzone. Będą tam nauki od podstaw oraz sprawdziany z danego tematu. Osoba, która nie zda zostaje wywalona, gdyż nie robi postępów, ani się nie angażuje w to. Głównie chodzi o: Railcraft, RedPower 2 oraz ComputerCraft, które są duże i sprawiają wiele do główkowania.

Drugim natomiast pomysłem jest szkółka RP, która będzie znajdować się w Ponyville. Tam będą MUSIELI uczęszczać gracze, którzy są zieloni w Role Playu. Nauczą się tam tego co będzie wymagane, aby normalnie grać na serwerze.

PS: Chciałbym, abyście w komentarzach napisali co myślicie o tych pomysłach i czy warto zaprzątać sobie nimi głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkółka rp - Ekhem... no... ja popieram..ale.. nauczycielki chyba będą potrzebne nie? ^^ z doświadczeniem i w ogóle ._.

Canterlot - Ale ten z 1 mapy jest najlepszy, tyle jeszcze wspomnień i w ogóle ;_;

Chcielismy go dac, ale gadamy z Negarem co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Szkoła modów jest bez sensu, bo po pierwsze nikomu nie będzie się chciało tego uczyć( tak, przykro mi być tak dosłownym, ale zarzucam wam słomiany zapał).

Popieram jednak - rzeczowe argumenta. Co do obecnej mapy, na razie zadnych znacznych zmian nie planujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohen, świetnie, że odwołałeś się do tradycji i do 1 FC. Najlepsze czasy :)

Zresztą uważam, że wszystko, co "klasyczne" jest lepsze od nowinek. Tutaj (może nie na temat kucyków) przypomnę trochę starszym kolegom o Quake'u, jeśli grali. Porównajcie QuakeWorld Team Fortress z tym dzisiejszym wymysłem, który nazywamy Team Fortress 2. W końcu z jakiegoś powodu ta dwójka się znalazła na końcu, co nie? A w ogóle TF2 powinno być trójką, bo oprócz Quake'owego moda był TF Classic od Valve. Ale to tylko dla zaciekawionych w tym temacie.

(Buu, Nawias zrobił offtop)

(A kto założył rozmówki offtopic? na forum FC?)

(A no tak, ty nie umiesz o niczym innym pisać jak o pobocznych sprawach więc wypad z tego działu)

Pomysł ze szkołami uważam za bezużyteczny w postaci budynków na serwerze, bo kto chciałby po powrocie ze szkoły znów się uczyć CHOLEWKA?

:crazytwi:

A, no tak....

Można zrobić poradniki albo wątki.

(Większość mojego postu skreśliłem bo nie wnosiła nic do tematu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...