Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

- Zaraz wrócę.

Powiedział i zniknął,pojawił się dopiero na statku.

- Hohoho znów się spotykamy,przyszedłem w obronie wyspy i Tunder.

Powiedział i złowieszczo uśmiechnął się do piratek.


- Zaraz wrócę.

Powiedział i zniknął,pojawił się dopiero na statku.

- Hohoho znów się spotykamy,przyszedłem w obronie wyspy i Tunder.

Powiedział i złowieszczo uśmiechnął się do piratek.

Link do komentarza

Lol to nie ma najmniejszego sensu -_- jesteś w dzungli oddalony h wi ile 3 sekundy i na statku lolz predzej bys sie zgubil niz nas znalazl

@down:Ale to i tak dla mnie mała przesada nawet głupiej salwy nie można zrobić czy cokolwiek bo zaraz lecisz do nas.

Może dałbyś tutaj jakoś to rozwinąć i zara mi napisze że jeszcze ratuje siostrę Tunder -_-

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Znowu ci piraci... - mruknął Kruk i złapał za pułapki.

- Uwaga ! Rozstawiam pułapki wokół domku ! - krzyknął, wiedząc że piraci do nie usłyszą ale jego towarzysze tak.

Zabrał się do zadania.

Link do komentarza

Wez odposc Dragon_Adam on jest zastepca kierownika. Jego OC jest bardzo szybkie pi przelecial w pol minuty. Okey?

Pamietajcie nadal pada deszcz

Nie odbijemy Grapejam (to imie siostry Snow) potembeda chcieli okupu.

--------------------------

-Snow wejrzala przez male okienko w domku i patrzyla na Kruka rozkladajacego pulapki.

-Wiesz co sie stalo z moja siotra. Pomaranczowy jednorozec ze sloikiem dzemu winogronowego jako znaczek.

-Spytala sie ledwo widzianego kucyka przez kamuflaz

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Rozstawił około 9 pułapek wokół domku i wrócił po lornetkę wchodząc na sprytnie ukrytej drabince.

- Zobaczymy co się tam dzieje - powiedział i przyłożył lornetkę do oczu.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie
- Boisz się? No dalej zabij,rozćwiartuj na drobne kawałki tym swoim mieczydełkiem.

Powiedział siadając oraz mając uśmiech i patrząc samobujczym wzrokiem na piratki

Nie chcę się czepiać ale naprawdę, jeżeli podkreśla ,,samobujczym" to pisze się inaczej..

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Obserwował całą sytuację z daleka , lekko przysłaniały mu drzewa ale widział ogólny zarys sytuacji.

Link do komentarza

Nie chcę spamić. >>>>>>>>>>Mam lepszy pomysł my zawinęliśmy statkiem z drugiej strony wyspy wy nie wiecie że w ogóle tam jesteśmy i nie było salwy. Jeżeli jesteście za tym to dobrze jak nie to trudno i gramy dalej.<<<<<<<<<<<<

I na tym kończę ten temat.

@down:Czekam na razie co inni na to więc ja nie będę aktualnie kontynułować gry. Czekam na tzw moc głosu

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Co do... Nie ! - krzyknął Kruk patrząc na całą scenę przez lornetkę.

Złapał się za głowę i smutno spojrzał na miejsce gdzie jeszcze nie dawno Dark stał na straży.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Dark... on.. nie żyje.. - wydukał i wbił nóż w drzewo obok.

- Nie znałem go dobrze... ale był lepszy od tych piratów... - dodał i wrócił do patrzenia przez lornetkę.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Oderwał się na chwilę od lornetki i podniósł Tunder z ziemi.

Ułożył ją na swoim posłaniu i napisał kartkę którą powiesił obok przybijając ją nożem.

,,Może uda mi się pomścić Darka, na statku był chyba jeszcze ktoś, widziałem tylko zarys postaci ale muszę to sprawdzić, jak nie wrócę przez dłuższy czas to rusz do mojej wioski na południe i powiedz że jesteś odemnie"

Link do komentarza

Była zbyt zamyślona tym zajściem i nawet nie chciała czekać na odpowiedź Golden.

*Wzdycha*Nienawidzę zabijać bez stoczenia walki to nie jest honorowa śmierć.

Po czym wychodzi na chwilę z kajuty i kieruje się w stronę dział.

Kanonierzy załadować kule łańcuchowe. I ostrzelać pobliską faunę.

Po kilku chwilach armaty były załadowane.

Kanonierzy! Przygotować salwę! Cel! Ognia!

I salwa poleciała niszcząc przy tym pobliskie drzewa i uruchamiając kilka pułapek wcześniej roztawionych przez kruka.

~~~~~~~~~~~~

A mianowicie pułapki co roztawiłeś praktycznie na początku historii hehe :P

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...