Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

- Ja tu jestem... - mruknął patrząc na przylatującego wampira.

Było go ledwo widać bo zlewał się z otoczeniem przez kamuflaż który miał na sobie.

- Spokojnie.. nie chcę walczyć ... - powiedział już głośniej.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Jestem tubylcem... - powiedział przybierając postawę obronną ale nie wyjmując noża żeby nie przestraszyć przybysza.

- Uważaj , przy wejściu do wraku jest pułapka... - mruknął wskazując na miejsce gdzie wystawał mały sznureczek uruchamiający kleszcze zaciskające się na kopycie.

- Spokojnie, nie chcę walki, mogę pomóc...

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Kruk szybko wtopił się w otoczenie obok wraku i czekał z wyjętym nożem jeżeli miałby pomóc niewidzialnemu rozbitkowi.

- Pssst... - mruknął w stronę poznanego przybysza i przestał się ruszać sprawiając wrażenie lekkiego wybrzuszenia na kadłubie rozbitego statku.

Link do komentarza

Nagle na horyzoncie pojawił się topielec był to mały bezbronny kucyk płynący na kawałku drewna i opadnięty z sił.Morze wyżuciło go na ląd.Leżała na mokrym piasku lekko unosząc głowę powiedziała:

-Musicie szybko uciekać piraci ... mają tu gdzieś kryjówkę i wracają do niej z zawartością mojego statku.Mają bomby atomowe ii..i..

Kucyk niedokończył swej wypowiedzi i zasnął (ale nie umarł)

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie
Nagle na horyzoncie pojawił się topielec był to mały bezbronny kucyk płynący na kawałku drewna i opadnięty z sił.Morze wyżuciło go na ląd.Leżała na mokrym piasku lekko unosząc głowę powiedziała:

-Musicie szybko uciekać piraci ... mają tu gdzieś kryjówkę i wracają do niej z zawartością mojego statku.Mają bomby atomowe ii..i..

Kucyk niedokończył swej wypowiedzi i zasnął (ale nie umarł)

Najpierw należałoby złożyć podanie koleżanko :)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...