Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Cóż...jestem ZA.Chociaż najchętniej kontynuowałabym to -.-.Jeśli możecie przeczytajcie jeszcze to (Dół) żeby z kolejnego tematu nie zrobił się jeszcze większy burdel ;_;.

 

Serio to trochę denerwujące.Trzeba coś ustalić!

1.Każdy może mieć jedną postać...no chyba ze ta postać zginie to wtedy tworzy sobie nową.

2.Piszemy co robi nasza postać.Jeśli chcemy napisać np. co robi kapitan latającego statku to napiszcie ale nie zapominajcie o swoich postaciach.To trochę denerwuje gdy moja postać nie otrzymuje pomocy od swoich przyjaciół -.-.

3.No i chyba najważniejsze.Pogawędki prowadzimy albo w statusach albo w wiadomościach prywatnych.Jeśli chcecie zapytać kogoś o "GG" to napiszcie tak jak ja.Piszecie to co chcecie napisać wciskacie "Enter" i Oddzielacie znakami "~".Potem piszecie co robi wasza postać.Wtedy się taki syf nie robi ponieważ każdy wie o co chodzi a temat nie jest zaśmiecony zbędnymi "pogawędkami".

4.Ograniczcie te lasery.To się zmieniło w coś w stylu "Steampunku".Nie mam nic przeciwko ponieważ Steampunk lubię ale cholerka do JEDNEJ wyspy lecą prototypowe latające statki które strzelają z ogromnych karabinów maszynowych laserami i mają tarcze których nic nie przebije i może się tam zmieścić 1000 jeśli nie "pierdyliard" kuców?!Moja postać leci na innych z muszkietem i pistoletem skałkowym a spotyka przeciwnika który jest nieśmiertelny,ma maczetę na której jest w cholerę czarów i jeśli by chciał to kichnięciem rozwaliłby jeśli nie cały wszechświat to całą planetę -.-.

 

Towarzyszu Insane Brony!Ogranicz pisanie o tych sterowcach!Twoja postać nie jest drugoplanowa!Jest jednym z najważniejszych bohaterów.Ci w sterowcach mogą być najwyżej drugoplanowi.Wciąż pozostają mało ważnymi postaciami które nie mają dużego wpływu na fabułę.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pisałem o sterowcach tyle, bo chcialem wkoncu powstrzymac chaosa, niech nie ma jakiejs zbroi ktora rozwala wszystko i zabiera zycie z natury

 

A ja jestem za ale chcialbym zeby byla jakas wyspa z mapą, mogę ją zrobić? będzie ogarnięta

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...