Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Na horyzoncie pojawiło się siedem galleonów o które dwa dni wcześniej prosił vortex, wysyłając ptaka pocztowego

Hehe... Wreszcie...

Statki zatrzymały się 200 metrów dalej od mielizny i kapitan wysłał dwóch kucy w szalupie, gdy dotarli Vortex otworzył dla nich część bariery a oni wyszli na ląd

Przybyliśmy aby pomóc ci zrealizować zadanie...

Idealnie... Ukryjcie Galleony tak aby ich nie zobaczyli, wypatrujcie przybycia piratów, i wkroczcie jak pojawią się na horyzoncie, ufam wam, nie zawiedźcie mnie...

Nigdy cię nie zawiedziemy...

Dwa kuce rzekły, po czym wróciły do szalupy i schowały statki za paroma skałami, co nie zakrywało w pełni żagli, ale z daleka nie było ich widać, w każdej chwili mogli wkroczyć do akcji 


wyglądały tak :3

Ye_Fast_Galleon_by_JanBoruta.jpg

Link do komentarza

Na wyspie piratów trwają ostatnie przygotowania prototyp został zwodowany jest wzmocniony pancerzem i został nasączony magią odbijającą różnorakie kule i magiczne pociski.

Na okręcie są 2 potężne działa o sporej sile burzącej. Statek wypłynął razem z magami i arcymagiem. Prototypowy statek przybił do zatoki pirackiej gdzie czekała już reszta floty. Na każdym statku zostało umieszczonych po dwóch magów. Którzy wytworzyli na statkach Czarną piracką tarczę która odbija kule i samą magię. W skład statków wchodzą 6 galeonów wyposażonych w ponad 75 dział. 10 korwet uzbrojonych w ponad 45 dział. 4 Transportery uzbrojone w 25 dział. 2 pancerniki wyposażone w ponad 135 dział. I statek prototyp.

Przynieście sławę i chlubę naszemu klanowi! Hurra!*krzyknęła*

Po czym wszystkie statki wypłynęły w zwartym szyku.

~~~~~~~~~~~~~~~~

Nasze statki:

Galeony

Korwety

http://www.hookedgamers.com/images/33/age_of_pirates_caribbean_tales/screenshot_pc_age_of_pirates_caribbean_tales072.jpg'>Transportowce

Pancernik

 

Prototyp nie stety nie mam zdjęcia pasującego;/

Link do komentarza

Z północy przyleciała dziwna  machina która wyglądała jak balon, którego konstrukcję zaczęto poracowywać przed wypłynięciem Vortexa na tą wyspę, do balonu była podczepiona dziwna "gondola" na której stało dziesięć jednorożców, trzech tworzyło ochronę dla balonu dwóch zajmowało się ogrzewaniem i oziębianiem powietrza w środku balonu, aby balon mógł się unośić i opadać, dwóch pchało balon do przodu nieznaną magią a trzech zajmowało się atakiem


Tak, ten balon istnieje :3 nie ma silników więc nie potrzebuje technologii, a więc może być w tych czasach, może być bo tu istnieją jednorożce które mają nadprzyrodzone moce :3 Przypominam , że statki nie strzelają w górę >:3 though jest tylko jeden więc

Link do komentarza

Na około 2,5 mili było można już dostrzec statki. Orange pokiwała głową Arcy magowi. Arcy mag dosłownie zrobił statki nie widocznymi. Statki które było można dostrzec nagle znikły. Spogląda przez lunetę widzę, że posiłki sobie wezwali zaśmiała się, oni nie wiedzą co moja nowa zabawka zrobi z ich tą żałosną zabawką. Orange wydała rozkaz skrętu o 90 stopni gdyż miała zaatakować od strony północ no wschodniej ale statki zmieniły kurs i wyruszyły w stronę południowo wschodnią. Kiedy statki dotarły nie za uwarzone na 0,45 mili roztawiły się w odpowiedniej odległości i działa były gotowe do użycie. Statek prototyp był gotowy do wystrzału wystarczyła tylko jedna komenda. Ale bariera uniemożliwiała im oddanie strzałów. I nadal pozostawali w ukryciu a magowie sprawiali że fale robione przez statki natychmiastowo znikały były one nie widoczne.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja na razie muszę znikać statki są niewidoczne i chce by tak było aż  będę z powrotem nie chce by mnie ominęła cała fajna zabawa:P Więc narazie jak by oczekujecie na przypłynięcie statków pirackich

Link do komentarza

Ojej!

Wykrzyknęła klacz gdy zauważyła magmę.

Uciekamy!

Snow razem z Grapejam pobiegły zobaczyć na górę drzewa.

Teraz się odpłacę.

I Bum. Tunder leży nieprzytomna.

Nareszcie jak ja nie lubie jej.

Grapejam zeszła z nieprzytomną do domku tak by nie widział tego Kruk i go też uderzyła tak by zemdlał. Obydwa ciała potargała do plaży i wsiadła z nimi do łódki.

Kurde no. zniknęły statki. Chyba przez magów.

Powiedziała klacz i płynęła w stronę statków, które przed chwilą były widzialne

Link do komentarza

- Dobra towarzyszu.To ja będę robić za snajpera.

Powiedziała do Vortexa i po chwili znajdowała się w domku na jednym z drzew.

- Jak się pojawią to mnie poinformuj.Telepatią czy innymi sztuczkami jednorożców!Spróbuj znaleźć Grape Jam i Tunder!

Krzyknęła do Vortexa i zaczęła obserwować morze w poszukiwaniu statków.

Link do komentarza

Zauważa Grape Jam jak porywa innych

A to gnida...

Wystrzelił w grape jam wiązkę paraliżującą i sparalizował ją, wyciągnął z łódki kruka i thunder, a grape wrzucił do wody aby się utopiłą



Mam ich! Grape zdradziła Thunfer... A tak w ogóle, to statki są niewidzialne... Czuję to... Ale pozostawię ich w myśli, że nie wiemy gdzie są... Zaatakujemy balonem z zaskoczenia

Vortex telepatią nakazał magom na sterowcu aby zrobili go też niewidzialnym, i zaczęli unosić się nad statkami

Link do komentarza

Grapejam szybko podpłynęła do Vortexa uderzyła go pięścią po głowie. I jeszcze kopnęła w pierś.

Ty ch*****o gnido zabijęcię cię.

Powiedziała i jeszcze raz uderzyła go po głowie. Odpłynęła od niego wzięła nieprzytomnych i wskoczyła z nimi do łódki i szybciej wiosłowała.

 

(TUNDER NIE THUNDER)

Link do komentarza

Nie pozbędziecie się Krwistego Jacoba xD

--------------

Jacob wstał i wypluł kulę. Jego oczy były czerwone, a maczeta ociekała krwią. Jego głos był przerażający. Powiedział

- Nikt mnie nie zabije bronią głupców.

Po czym Jacob wyjął piersiówkę i wypił co w niej było. Była w niej krew. Powiedział zaspokajając pragnienie.

- Zabije tego który zniszczył mi kamuflaż. Zapłaci za swój grzech.

Jacob prze teleportował się za Sock i powiedział

- Życie za życie.

Po czym Jacob wbił maczetę w kopyto Sock i zniknął. Prze teleportował się na wyspę i zemdlał gdyż jego moc się wyczerpała. Maczeta została gdzie została wbita.

Link do komentarza

(Ok niech ci będzie)

Grapejam odbiła się od kopuły.

Kurde no!

klacz schowała się pod wodą by nie dostać kulą wzięła swój pistolet i zacęła strzelać.

Gińcie!

Gdy podleciała do niej Socks strzeliła jej w skrzydło. I ją zabrała.

Daj mi przejść przez barjerę albo ona umrze.

Pokazała na Socks

 

(Kruk leży nie przytomny Grape jam go oszołomiła)

Link do komentarza


A tak w ogóle powiem co ten "mały" sterowiec potrafii :3

Ma tarcze które przepuszczają pociski z zewnątrz,

jednorożce które atakują (2) Spamują wroga laserami, opóźnienie między każdym laserem to 0.3 sekundy ( czyli bardzo bardzo szybko na jednego jednorożca ) I jest jeszcze jeden jednorożec który wali wiązką laserową w tarcze, po kilku minutach wyłącza tarcze wroga




Wytworzył tarczę wokół siebię, ale jedna kula się przebiła i dostał w kopyto

Kur...

Z jego rogu wystrzeiła wiązka laserowa w stronę grape jam, która przepalała jej powoli skórę

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Powoli z dżungli zaczęło wybiegać coraz więcej członków plemienia Kruka.
Niektórzy rzucali nożami, inni miotali zaklęciami .
Kruk przyczajony spoglądał na wszystko z krzaków.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...